З бюджету Кам’янця-Подільського виділили майже 4 мільйони на погашення боргів за тепло

Сьогодні під час позачергової сесії депутати Кам’янець-Подільської міської ради направили 3 млн. 786 тисяч на виконання рішень Господарського суду Хмельницької області. Мова йде про борги за теплопостачання управління освіти і науки, управління охорони здоров’я та департаменту гуманітарної політики перед комунальним підприємством «Міськтепловоденергія». Ще в березні минулого року суд постановив розрахуватись з КП.

Причиною такої великої заборгованості начальник фінансового управління міськради Оксана Гут називає те, що з 2012 року в міському бюджеті не закладалось 100% оплати за комунальні послуги. Якби депутати міськради не проголосували б за погашення даних боргів, то за словами Оксани Гут, казначейство заблокувало б рахунки бюджетних установ, а це могло призвело до невиплати заробітної плати «бюджетникам».

Також депутати направили ще 391 тисячу гривень на оплату теплопостачання(поточне споживання) по бюджетних установах.

«Таким чином відсоток забезпеченості в коштах на оплату комунальних послуг та енергоносіїв на поточне споживання по цих установах буде становити 62%», – йдеться у пояснювальній записці.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.