Хмельницький допомагатиме гумвантажами місту-побратиму із зони АТО Старобільську

Хмельницький допомагатиме гуманітарними вантажами і оздоровленням місту-побратиму із зони АТО Старобільську Луганської області.

Про це НГП повідомив виконувач обов’язків міського голови Хмельницького, секретар ради Костянтин Чернилевський.

Він зазначив, що 23 січня між містами Хмельницький і Старобільськ підписаний догорів про дружбу і співпрацю. Того ж дня хмельницька влада привезла близько 1,5 т продуктів для мешканців Старобільська.

docc

“Насамперед запросив до Хмельницького мешканців Старобільська на святкування Дня Перемоги, на міський шаховий турнір імені Сурганта та проведення Дня міста у вересні 2015 року. Також аналізуємо можливість оздоровлення їхніх дітей на базі міського дитячого табору “Чайка”, – зазначив Чернилевський.

“Наша місія – спонукати інші міста України не бути байдужими і долучатися до допомоги містам і селищам, що опинилися у зоні воєнного конфлікту на Донбасі”, – наголосив в.о. міський голова Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Ідіоти!!! Допоможіть Маріуполю чи Дебальцево. В Старобільску все є і все працює і діти в школу і в садочок ходять. Піарщики довбані. Їдьте туди де дійсно біда і голод. Сцикуни і боягузи. Злості не хватає.

  • Уже обкуренные на сайте пишут комменты. Выучи географию. Старобельск это прифронтовой город, нуждающийся в поддержке, все правильно. Помогать надо всем. Вот пусть и другие города помогут. Каждый выберет себе один и помогает. Мариуполю помогает гоударство, в Дебальцево никого не осталось, только военные. Читай новости. А другим городам и городкам помогать необходимо, чтобы они остались на нашей территории, чтобы линия фронта не передвинулась. От местного населения очень много зависит, тем более чтор там уйма переселенцнв с оккупированной территории. Ты куда-то не в ту сторону дышишь

   • Ти хворий бо в Дебальцево люди є і їх багато. По можливості тримаємо зв’язок. Там ситуація з продуктами надважка!!! Старобільск дійсно прифронтовий але переселенців більше в Артемівську. Я там часто буваю і знаю що в Старобільську все працює, діти ходять до школи, в садочок, там гарний ринок, супермаркети де все є. А ближче до передової немає навіть хліба. Отже вигрузили аби де і аби кому. Краще б військовим нашим які там базуються доручили завезти в розгромлені місця. Але ж ні все це незабаром буде на Старобільському ринку.
    Я не кажу про дружбу між містами. Дружіть на здоров’я. Але приперти 1,5 тонни за 1000км і збагрити аби куди?
    Остання поїздка в Старобільськ була тиждень тому, отже знаю що кажу!

    • Чого кіпішуєш? Аж заслинився. Ну молодец, герой шо возиш. Підтримую Сам вожу. Але це не має затуляти мізки. Люди правильно роблять що помогають. Там всюди складні території. І не розказуй що біля лінії фронту в Старобільську покой і благодать. Вони бояться і терплять і голодують бо розуміють що все на фронт в першу чергу. Поспівчувай. Люди правильно зробили.

 2. А може це місто само на нас вийшло якось і попросило допомоги, W , таких думое немає???

 3. Правильний крок. Для чого обзивати когось. Там повно переселенців дітей. З харчуванням напруга. Допомогати треба всім, а особливо показувати, що ми нормальні люди, ато їм там понарозказвали… Все правильно.

 4. Шановний Дибил Ю, як би ти справді хоч трохи орієнтувався в тому що відбувається на сході, не кажучи вже щоб туди хоч раз з’їздив, то знав би що в в Артемівську і Краматорську біженці з окупованих Донецьких міст. А от з окупованих міст Луганської області та Луганська біженців найбільше в Старобєльску. По-друге, саме в Старобєльску база нашої ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ “вісьмірки” а також добровольчого полку “Айдар”. По-третє саме в Старобєльску діє найпотужніший в Луганській області благодійний фонд допомоги біженцям та фронту. І відбувається це в співпраці з нашою вісміркою та айдарівцями. А фактично це їхня забезпечуюча структура. В-четверте з 20.01.15 “де-факто” стала діяти система спецпропусків в 30ти кілометрову зону АТО. І потрапити на передок можна тільки по спецпропуску, який навряд чи хтось візьме на себе відповідальність виписати під час наступу рашпилів. Саме так і сталося. Згадайте що 21.01.15. рашпилі почали наступ, і ця обставина на жаль співпала з приїздом хмельничан. Які приїхали в Старобєльск 22.01.15.

 5. Ой вибачте за опечатку. Не Дибил Ю а Дабил Ю.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.