Герега і Шинькович прогуляли включення до порядку денного ВР скасування недоторканності

Верховна Рада включила до порядку денного законопроект про скасування депутатської та суддівської недоторканності.

За відповідне рішення проголосували 297 народних депутатів.

Законопроект 1776 щодо недоторканності народних депутатів України та суддів вніс до парламенту президент Петро Порошенко.

Згідно із законопроектом, із Конституції мають буди виключені ті частини статті 80 Конституції України, якими передбачено гарантії депутатської недоторканності.

Як ідеться в проекті закону, суддя не може бути без згоди Вищої ради юстиції затриманий та заарештований до винесення обвинувального вироку судом, за винятком затримання при вчиненні або безпосередньо після вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину проти життя.

Від Хмельниччини всі нардепи проголосували за включення цього законопроекту до порядку денного парламенту. Відсутніми під час розгляду питання були Андрій Шинькович (фракція “Блок Петра Порошенка”) і позафракційний Олександр Герега.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. навибирали

  2. у них була планьорка в “епіцентрі”

  3. А коли за них голосували, думали що вони там у ВР сидітимуть день і ніч і про народ дбатимуть!? То хто дурний ?

  4. Купили всіх з патрохами

  5. в нас така ситуація складається, що з Донбасу привозять 200, всі плачуть в Києві крутять крадуть до ручки, ті хто вчора обманувши молодих романтиків , які хотіли змін змінили морди біля корита, житти стало гірше по-новому, свобода в країні настала,… 150грн голос продають колись за 200грн , зараз -50 грн, круто виходить живемо! А цим всеодно вони для бізнес інтересів йдуть туди..це понятно. Людям багатьом все одно на чужі біди…які є насправді спільнимим!

  6. герега – наш молодець!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.