За п’ять років Хмельниччина недорахувалася 100 тисяч легальних працівників – Заярнюк

За останні п’ять років Хмельниччина недорахувалася 100 тисяч легальних працівників.

Про це заявила начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Ольга Заярнюк на позачерговій сесії облради.

“Протягом п’яти років значно змінилася структура працездатного населення області: тоді ми мали півмільйона осіб, котрі легально працювали, отримували зарплати і сплачували податки. За цей час область втратила 100 тисяч людей у легальному секторі економіки. Наразі навіть не нараховується 400 тисяч застрахованих людей, тобто тих, хто наповнює місцеві бюджети”, – наголосила вона.

На думку пані Заярнюк, ситуація, що склалася є кртичною для виконання дохідної частини обласного бюджету у частині надження податку з фізичних осіб.

“Як вихід, бачу запровадження щомісячного моніторингу у районах та містах діяльності бізнесу, скільки створено нових робочих місць, що ліквідовано. Між іншим, законодавець передбачив штраф за виведення одного нелегального працівника становить 36 тисяч гривень. Я підрахувала: роботодавцю краще два роки платити мінімальну заробітну плату працівнику разом із усіма відразхуваннями, аніж заплатити одноразовий штраф”, – зауважила начальник обласного Пенсійного фонду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Іди на пенсію, стара регіонівська суко! Через таких, як ти, молодь роботу знайти не може, ти – гальма на шляху прогресу і демократї!

  • їй ще ніби ранувато, але я з вами згоден що багато працюючих пенсіонерів стоять на шляху розвитку української молоді і держави вцілому…

  • Вона ще не пенсіонерка. А якби твоїй мамі так хтось сказав, шоб ти тоді квакало? Вже поналазило коє де молодих і недосвідчених, і що? Толку ніякого. Наскільки помню вона була в “нашій Україні”. А ригівська ода всіх списочно заганяла. Треба конкретно розбиратись. Якшо людина розумна і працьовита нема чого її цькувати. Хочете з одними дебільчиками лишитись.

 2. Я рахую що всіх роботодавців, які відмовляються офіційно влаштовуватти працівнків, потрібно відправляти в зону АТО на передову!!!!!

 3. Она старая зашоренная бюрократка и интеллектом там никогда не пахло!!! Ей все равно кому служить, хоть черту, хоть дьяволу!!! Пусть лучше расскажет, как она своему рыговскому 56 -летнему дружку Добжанскому -пенсию платит!!!! И заодно пусть поделиться секретом, как ПФ Украины продолжает платить пенсии Яникевичу и Азирову!!!

 4. А будиночки на Дністрі за чий рахунок….
  А будинок біля автовокзалу….
  А будівлі в Чорному Острові……

 5. давно на пенсіі, іти нікуди не збирається,біля кормушки ій добре, Син суддя,сам попав на роботу? Вона вже нахапалася добре! Ганьба! Дай дорогу молодим стара відьма!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.