У Маріуполі загинув військовослужбовець з Хмельниччини

У Маріуполі, який сьогодні з реактивних залпових установок “ГРАД” обстріляли російські бойовики, загинув військовослужбовець з Хмельниччини.

Як повідомляє сайт місцевий сайт 0629.com.ua, загинув Миколайчук Дмитро Васильович, 03.06.1993 року народження. Він зареєстрований у Хмельницькій області, Віньковецького району, с. Палачинці.

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

Загалом, у результаті обстрілу Маріуполя 24 січня загинули 26 людей, ще 102 жителя поранені і доставлені в лікарні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Слава Герою!!!! Настоящий мужчина, настоящий защитник! Вечно будешь жить в наших сердцах! Соболезнование и низкий поклон родным!

  • служил Дима у нас,он очень хороший,не конфликтный мальчик.очень больно,потому что он действительно был так воспитан хорошо, невозможно больно,душа разрывается,ну почему так?

   • вы знаете какие то подробности гибели Димы? пожалуйста ответьте если не сложно (0686467732)зарание огромное человеческое спасибо.

 2. Россия жестоко будет искупать эту кровь! Но чего ждать от рабов? Рабского повиновения шизофреничному лидеру, который не может нажраться власти, денег, земель, крови! А почему его дочери живут в Европе?

  • Потому что они гейевропейки, как говорит путлер. У него там не только дети, у него еще и деньги и собственность там.

 3. с.Ломачинці

  • Я розумію, що при виявленні полеглого у зоні бойових дій могли не розібрати назву села у документах. Перекручувати назву його рідного села у місцевих ЗМІ є неповагою до Героя. Зрештою, це свідчить про непрофесіоналізм чи принаймні про недобросовісність журналіста. Копіпастити ніхто не забороняє, але…

 4. цвет нации. Жалко!!! Очень ЖАЛКО!!! ДО слез

 5. Братик мій рідненький…. ти дуже рано пішов… но завжди залишаєшся в наших серцях… змініть будь ласка 2 помилки:дата народження (13.06.1993)і село Ломачинці

 6. Наша влада сидить і приймає закони про податки- з кого ви думаєте їх стягувати ? з людей які скидаються харчами і грошима на Українську армію? а де в владо були всі ці рок ? розоружил країну , продал зброю. а тепер відправляєте дітей воюват з пістолетиком? ГАНЬБА такій владі. І як потім ще язик повертається говорт матерям загблх що вон самогубці. Горіти вам всім у пеклі . Посилайте своїх дітей дорогі депутат на вірну смерть – а потім коли їх вбють то скажете що вони самогубці. Чому наша армія не має фінансування???? а народ який всі роки платив податки ще і армію має годувати? Ви все робите щоб наша нація вимерла. Ви в крісла посідали на крові і сльозах людей які вам вірили. Гинуть молоді люди – а ви сидите і приймаєте несумісні закони з данною ситуацією в країні . Господь є я молитимусь щоб він вас віх покарав за сльози матерів, дітей, жінок. Щоб ваші діти були самогубцями такими як ви говорити на померлих дітей – які бережуть ваші шкури.

  • вірно сказано…таку владу на передову…нехай там попробують вижити як наші рідні…ганьба такій владі…

 7. Вічна пам’ять!! Я й досі не можу повірити!!! Лише подумаю- сльози навертаються на очі!! Мої співчуття близьким Діми!

  • огромное спасибо от родных. вы знаете какие то подробности гибели Димы? пожалуйста ответьте если не сложно (0686467732)зарание огромное человеческое спасибо.

 8. тримайтесь – це велика втрата і невиліковна рана в серцях рідних і близьких. Вічна память Дімови

 9. Ввечері у Маріуполі провели флеш-моб пам’яті загиблого кіборга, маріупольця Андрія Миронюка з позивним “Сет”.
  https://twitter.com/JuMistress/status/560156161790730240

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.