В Хмельницькому відбулася церемонія «Свято олімпійського прапора»

Напередодні відкриття ХІІ ЄЮОФ за сприяння Хмельницького обласного відділення НОК України на ковзанці «Льодовиковий період» хокеїсти місцевої дитячої команди «Проскурів – Барс» з почуттям патріотизму та гордості за успіхи вітчизняних спортсменів підняттям прапора Національного олімпійського комітету України та Державного прапора України засвідчили підтримку юним посланцям нашої держави на цей престижний спортивний форум.

Під час урочистостей до хокеїстів звернулися голова (Юрій Краснюк) та перший заступник (Віктор Флентін) Хмельницького обласного відділення НОК України, голова обласної федерації хокею Серій Мандзій, які окреслили вагомі досягнення українців на попередніх  олімпійських фестивалях, зростання інтересу до окремих видів спорту в регіоні та хокею зокрема, згадали подолян – переможців ЄЮОФ – 2011: легкоатлеток Марину Бех та Олену Сідорську, дзюдоїста Антона Савицького. А хоча у нинішньому складі збірної хмельничан немає та вболівати за кожного з 21 співвітчизника вони налаштовані палко. Дворазовий учасник зимових олімпійських ігор, майстер спорту міжнародного класу Олександр Бортюк закликав молодь ставити перед собою високі цілі і досягати їх клопіткою працею. Він вручив нагородну олімпійську атрибутику, в тому числі талісман національної збірної – олімпійського лелеку гравцям команди.

Наприкінці дійства всі присутні одностайно побажали вдалого виступу кожному юному українському олімпійцю на засніжених трасах та льодових аренах Австрії і Ліхтенштейну. Після спільного фотографування на згадку хокеїсти провели показове тренування.

SAM_4687

SAM_4681

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.