У Шепетівці невідомі облили фарбою пам’ятник Шевченку

У Шепетівці цієї ночі невідомі облили червоною фарбою нещодавно встановленого пам’ятнику Тарасу Шевченку.

Як пише сайт міста Шепетівки, судячи з характеру її слідів, розприскували із шприцу, або подібного засобу. Міліція поки що жодних коментарів з цього приводу не дає.

Фото Дмитра Пісарцова

Фото Дмитра Пісарцова

Фото Дмитра Пісарцова

Фото Дмитра Пісарцова

Відповідальність за цей акт вандалізму ніхто на себе не взяв, але можна припустити, що ця акція пов’язана з сьогоднішнім похованням Андрія Молодика – військовим, який загинув на війні, від кулі снайпера під містом Горлівка Донецької області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Ну взагалі піндоси…до чого тут пам`ятник всесвітньовідомому українцю?

  2. Они плохо учились в школе, или им просто покупали оценки. Откуда им недалеким знать, что Шевченко – это талантливейший поэт, художник, философ. Он настолько велик в мировом масштабе, что ему всеравно мнение этих двуногих недоразвитых существ, которые вылили краску. Они унизили себя этим поступком, продемонстрировав насколько они забитые и недалекие.

  3. включаем логику.мисто в якому мешкаэ военные пенсионеры образца ссср и ленин -скотина их рулевой (Я прошу прощения у тех в прошлом солдат и офицеров нормальных)вот где надо искать -но надо-ли это больные люди которых надо просто пожалеть ибо не ведают ,что творят.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.