100% хмельничан отримали оповіщення про мобілізацію

“Станом на п’ятницю, на ранок, 62% людей отримали оповіщення (про мобілізацію), північні та західні регіони – 58%, південні та східні – 69%, якщо цифру 62% розбити по регіонам”, – сказав сказав заступник начальника департаменту інформаційних технологій Міністерства оборони України Сергій Галушко..

“За три останні дні повістки отримали 62% із загальної кількості, і цей процес продовжується”, – додав Галушко.

За його словами, Міноборони іде з випередженням планів по мобілізації, які були намічені раніше.

Галушко зазначив, що є області, де можна говорити про 100% оповіщення про мобілізацію: Хмельницький, Полтава, до них наближаються Вінниця, Київська, Чернігівська, Херсонська та Миколаївська області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. Порошенко побійся Бога! Ідь до ЕС, в Америку ставай на коліна на телебачені і проси усі краіни щоб в вели миротворчі війська і зупинили терористів інакше поляже пів або ціла Украіна молодих хлопців томущо ви мирно договоритись не можете бардак…..

 2. похоже МОГИЛИЗАЦИЯ неизбежна…не зря приготовлено кладбище на 250 тыс.под Днепропетровском…Только вчера больше сотни закопали под номерками….Майдан продолжается

 3. Вот поснить мені, за часів незалежної украї в нас наплолилось стільки віськових шо капець, в мирні часи згадай зодили тут вояки бліе, йшли в армію за пільгами та красти, а тут війна і все нема кого призвати …. беруть пацанів нулячих… а де ті служаки всі, вони хоть мають елементарне уявлення про військову справу, де ті з воєною кафкдрою дуже всі срлні ?????

 4. Власник сайту, чому ви тут терпите цю єлєну? Ми її тут не хочемо. Воно бот, цими коментами будує свєтлоє будущєє своїм дітям, які будуть хлєбати його задєл зла, ненависті, брехні. Воно по чесному заробляти не вміє, продається як дешева шлюха, за гроші.

 5. Вон путинских троллей из сайта!

 6. Кремлевские троли, вот список, позор!!!!
  http://expres.ua/news/2015/01/26/124771-tam-vashi-druzi-merezhi-zyavyvsya-spysok-kremlivskyh-troliv
  Вон тролей из сайта!

 7. отак!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.