Хмельничанин створив сенсацію на легкоатлетичному турнірі

В манежі Львівського державного університету фізичної культури проведено перший етап Кубку України з легкої атлетики зі стрибків у висоту і ХVІ міжнародний турнір “Меморіал Олексія Дем’янюка”, майстра спорту міжнародного класу, учасника XXII Олімпійських ігор який трагічно загинув в 1999 році. Спортсмени змагалися у вікових категоріях дорослі та юнаки. До міста Лева прибули провідні легкоатлети України, Грузії, Словенії, що спеціалізуються в стрибках у висоту, за винятком лідерів  європейського рейтингу Богдана Бондаренка, що пропускає зимовий сезон, та Сергія Проценка, який розпочне виступи дещо пізніше. У чоловіків перемогу здобув з результатом 2 м. 20 см Дмитро Дем’янюк –син уславленого стрибуна, який відновився після операції, а в жінок кращою стала миколаєвка Оксана Окунєва, що підкорила висоту 1 м. 92 см.

Серед юнаків 2000- 2001 р.н. сенсацію створив Віталій Кліновський з с. Гуменці Камянець-Подільського району. Цей дев’ятикласник, яким два роки опікується місцевий фахівець легкої атлетики Микола Дубчак, не лише встановив особисте досягнення – 1 м. 80 см., але й зміг перемогти основного конкурента зі Словенії Марека Херстека і піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

atl

Пригадалися часи коли першість на цих змаганнях виборювали найтитулованіші подоляни – майстер спорту міжнародного класу Андрій Соколовський (2000, 2001, 2002 рр.), що розпочинав  спортивну кар’єру в Старокостянтинові, та заслужений майстер спорту Віта Паламар з  Хмельницького (2000 рік). Можливо юний Віталій підхопить естафету від названих земляків-олімпійців. Хай йому щастить!

  Віктор Флентін

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.