Головлікарю Хмельницької ЦРЛ закидають фінансові порушення та співучасть у Антимайдані

Депутати Хмельницької райради виступають проти продовження контракту з головним лікарем Хмельницької центральної лікарні Петром Молдаваном.

Сьогодні це питання виноситься на розгляд сесії райради.

У січні 2015 року пан Молдаван досяг 65-річного віку. Він наполягає на продовженні з ним контракту ще на рік.

Водночас у розпорядження “Незалежного громадського порталу” потрапили окремі документи. Зокрема, за результатами ревізії обласної фінансової інспекції, проведеної 4 серпня 2014 року, у Хмельницькій ЦРЛ виявлено фінансових втрат на суму 306,3 тис. грн.

kru

Крім цього, до голови Хмельницької райради Олександра Прокопова у березні 2014 року звернувся електромнтер Хмельницької ЦРЛ Василь Бистрицький, який стверджує, що Молдаван організовував поїздки на Антимайдан Партії регіонів у грудні 2013 року.

“Від підтримки Антимайдану Партії регіонів категорично відмовився, після чого у січні недоотримав 0,5 ставки за інтенсивність в роботі”, – написав працівник ЦРЛ.

zayva

На не продовженні контракту з Молдаван наполягає Люстраційний комітет Хмельницької області. Вони “вимагають провести відкритий конкурс щодо призначення на посаду головного лікаря Хмельницької центральної лікарні та повідомити через сайт райради та ЗМІ інформацію про кваліфікаційні вимоги до конкурсантів та про дату його проведення”.

mold

mold2

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. депутати там як вівці, вони самі не знають що хочуть , і кому цю посаду обіймати. Скоріше собачка-жучка Наташа Вишнівська влаштувала черговий свинячий цирк на сесії райради)( от дурепа) до речі, тепер вона ” працює” вже на свободу! точніше гавкає вже від свободи

 2. Молдованщина закончилась. Коллектив вздохнул, почувствовав порыв кислорода. Теперь главное не промахнуться с назначением.

 3. В нас всі директори – антимайданівці!!!
  А люди як води в роти набрали.

 4. тепер електромонтеру точно повернуть 0,5 ставки за інтенсивність в роботі якщо його ще не оптимізували
  взагалі 65 років це потолок для таких посад

 5. На смену нормальному врачу прийдет какой то далбаеб и будет плесать под дудку дураков…
  Лично знаю Молдавана Петра и скажу что один из лучших людей и как врачей города да что там города но и всей нашей страны!

 6. а те,що у цього електрика зняли 0,5 ставки за те,що він з непристойною лексикою обізвав співробітника лікарні,він не вказав чомусь….І ніколи не було такого,щоб П.П .Молдован не те що примушував,а навіть пропонував йти чи їхати на Антимайдан.Гарний спектакль.Люстрація вигідна для долбойобів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.