Хмельниччина відзначила День Собороності масштабним флешмобом

Хмельницькі школярі відзначили день соборності масштабним флешмобом

Зібравшись біля кінотеатру ім. Шевченка учні навчальних закладів міста пройшли тримаючись за руки двома колонами по вулиці Проскурівській та Свободи. Біля Майдану Незалежності колони розійшлись в різні сторони та обійшли площу з двох боків, об’єднавшись посередині площі.

P_20150122_153330

P_20150122_153451

P_20150122_153705

P_20150122_153747

P_20150122_153955

Участь у флешемобі брало близько 500 учнів.

В Кам’янці-Подільському День Соборності відзначили з лампадками та смолоскипами

Близько сотні жителів Кам’янця-Подільського взяли участь у  відзначенні Дня Соборності України нацентральному Майдані Відродження. Організаторами акції  виступили ВО «Свобода»,  Громадська Рада, «Сила людей» та «Самопоміч».

default

Також на День Злуки кам’янчани вшанували загиблих минулого року «майданівців» на вулиці Грушевського в Києві та захисників України на східному фронті. Люди приносили до імпровізованого пам’ятника Героям Небесної сотні лампадки та квіти, а студенти розгорнули великий Державний прапор.

Представники ВО «Свобода», окрім партійного та національних прапорів принесли також смолоскипи, які роздали та запалили з настанням сутінків. Виступаючі політики та громадські діячі здебільшого переповідали про ситуацію на сході країни та закликали допомагати армії та волонтерам.

Окрім цього, в першій половині дня «свободівці» з кам’янеччини символічно «воз’єднали Україну» по річці Збруч неподалік села Гуків, Чемеровецького району. На зустріч подолянам йшла колона однопартійців з Тернопільської області. Учасники акції поклали квіти до пам’ятника головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича.

Фото Афіни Черкезової і Дмитра Шеремети, НГП

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 27

 1. Я там був!

 2. З метою очорнення Дня Соборності, російські спецслужби організували і здійснили новий нелюдський злочин у Донецьку.
  ,
  На цьому відео штатна кореспондентка російського телебачення, що маскується під сепаратистське Novorossia.ТV, описує НА БОРТУ СМІТТЄВОЗА, в компанії сепаратистів, можливості встановленого на ньому міномета.
  Дивіться тут це відео: http://uapress.info/uk/news/show/58045
  .
  І от зараз саме з такого сміттєвоза були зроблені постріли В МЕЖАХ ДОНЕЦЬКА, що забрали життя 7 жителів міста.
  Вже три жителі Донецька повідомили в соціальних мережах, що саме в цей момент бачили, як такий сепаратистський сміттєвоз з мінометом переміщувався Донецьком.
  Зверніть увагу на МАКСИМАЛЬНУ дальність стрільби -4,8 км, в той час як найближчі українські позиції знаходяться на віддалі 15 км!
  .
  Навіть оком не моргнувши і зробивши на своєму мавпоподібному лиці скорботну міну, міністр іноземних справ Росії Лавров синхронно з “завжди інформованими” журналістами кисєльовського ТБ висловив своє обурення цим злочином.
  .
  ТИПОВИЙ КРЕМЛІВСЬКИЙ ЦИНІЗМ, який ставить кремлівських фашистів в розряд печерних приматів.

 3. Это была диверсия Украины, направленная на срыв мирных договоренностей нормандской четверки. Фашистские методы Киева – поражают! Убийство мирных жителей Донецка нельзя оправдать ничем. Как всегда Киев тут же обвинил в этом Москву, без суда и следствия так сказать! Это самый удобный метод для того, чтобы скрыть свои преступления. Но уголовное дело СК РФ возбуждено, виновные будут привлечены к ответственности.

  • Єлєно, скільки ви важите?

  • Елена, Ви напевно молителя по БІБЛІЇ ВІД ПУТОКАНТРОПА ? Саме її пишуть сучасні російські фашисти.
   Витяги з неї я і хочу навести, на Вашу благоговійну радість:
   «Мы имперостроители новейшего типа и не согласны на меньшее, чем власть над миром. Поскольку мы — господа земли. Нам поклонялись народы и страны, наша длань простиралась у полмира, а подошвы топтали горы и долины всех континентов земного шара. Мы все вернем назад» (Цит. за Грани Ru, 26.09.2014).

  • ти гнида, і здохнеш як гнида.

 4. Незалежний портал, вопрос к вам до каких пор вы будете троллям типа елены, оставлять такие комментарии, мало вам Донбасса?

 5. Та тут не питання до НГП, тут питання до таких як олена! допоки такі “особі” будут жити серед нас, а їй привіт… якщо така вже розумна, то нехай покаже своє обличчя і щирі українці їй пояснять що і до чого!

  • Коментарии тролля Елены почитайте про Марш в поддержку Волновахи, и станет все ясно. Оно именно оно всех своими рашистскими речами заводит. Прогнать ее из сайта надо, видимо какая-то спившаяся журналистка. Писать все таки умеет. Бахнет, заснет , похмелиться надо, напишет пасквиль, дадут на опохмел. Глядишь и опять еленка тут. Мирная ты наша. Не засоряй эфир грязью, конченная, зря теряешь время. Просто противно ее читать, увидишь эту тролляку, и в морду зарядить хочется.

 6. Бігли коні по териконі…
  ____________________
  .
  Одним з можливих варіантів майбутнього, що нав’язуються сьогодні людству там, де «вышел в степ донецкую парень молодой» — це повернення до Середньовіччя. Модернізованого. Із автоматом Калашникова, бандитськими зграями люмпенів, які дорвалися до влади. Із новою інквізицією, яка винищує все українське, з жахливими злиднями часів воєнного комунізму, але з новою телевізійною релігією ненависті до всіх ворогів російської імперії, із системами «Град» і обожнюванням Путіна.

 7. В Гукові на зустріч подолянам йшли подоляни. 🙂 Слава Соборній Україні!

 8. Елена всеми фибрами души ненавидит Россию!!!!! поэтому в ее комментариях Россия и русские представлены тупыми ненавистниками всех людей, она хочет доказать, что это тупой медведь, не разбирающийся ни в чем, кроме того, что ему впаривает начальник. Она работает на то, чтобы русских ненавидели во всем мире и, в принципе, этого достигает. Это подлый и коварный человек прикидывающийся патриотом России и делает для России и русских очень много зла. За каждую реакцию на ее комментарий – получает определенную сумму. Можете представить себе какая это продажная тварь.

  • Медведев, если бы Вы внимательно прочли все мои комментарии, то наверняка были бы иного мнения обо мне – очень люблю и уважаю как народ России так и народ Украины, но считаю, что люди находящиеся в настоящее время у власти на Украине чужды интересам большинства украинского населения, развязали братоубийственную войну, которая не нужна ни Украине, ни Донбассу, ни России тем более. Они преследуют свои личные шкурные интересы, которые не совпадают с интересами народа, людям нужен мир, мужья и сыновья, а не гробы!!!
   Думаю, что любой ЗДРАВОМЫСЛЯЩИЙ человек со мной согласится.

   • Не сопротивляться? Покорно опустить голову, чтобы путлер был здесь? Предлагаешь быть рабами вечно пьяных рашистов. А может нам путлер любезно вернет Воронеж, Белгород, Кубань, Крым раз он такой добрый? Ты работаешь против Украины. Ты предлагаешь не воевать – это на руку рашистам. Ты редкостная продажная тварь. У тебя рабское мышление. Ты ничтожество.

   • Елена, Ви написали “развязали братоубийственную войну, которая не нужна ни Украине, ни Донбассу, ни России тем более. ”
    .
    По-перше, я не згоден з Вами, що Ви виділяєте Донбас як щось окреме, чим представляєте цю суверенну частину України СУБ’ЄКТОМ МІЖНАРОДНОГО ПРАВА. Така позиція і є проявом Вашого сепаратизму.
    .
    По-друге, я не згоден з фразою “ни России тем более” – адже реальність говорить, що “братоубийственная война” якраз дуже цікавить Росію.
    Тому дозволю собі сказати свою думку про так звану “колиску братніх народів”.
    .
    Колись я дивився один американський фільм про генетика, що створив п’ятьох хлопчиків-клонів.
    Виросли вони під різними іменами, з прізвищем свого батька-творця.
    Відрізнялися вони так мало, що навіть їхні жінки в ліжку не розпізнали би підміну одного іншим.
    І один з них – якого охопила жорстокість і зло,- став по черзі вбивати своїх братів, живучи далі…під їх іменем, в їхніх оселях і сплючи з їхніми дружинами.

    От і Московія – а Путін лише її модерний і лютий опричник,- захотіла вбити Україну-Русь,
    щоб самій іменуватися Руссю, жити на нашій землі і гвалтувати наші цінності, мову та принижувати героїв.
    І лють, і страх в кремлівського опричника Путіна пояснюється тим, що він ІДЕНТИФІКОВАНИЙ ЯК ЧУЖИЙ.
    Це кінець, кінець підступній “колисці братніх народів”, що так схожа на знаряддя убивства в арсеналі ЗЛОГО КЛОНА .

    • Нет, Анатолий, Донбасс я не отделяю. На данный момент считаю частью Украины, поэтому и объясняю Вам, что война, развязанная Турчиновым, Яценюком, Порошенко и иже с ними, ведется с собственным народом Украины. Вчера в результате обстрелов украинскими войсками Горловки погибли 5 МИРНЫХ жителей 10 получили ранения. Накануне в результате обстрелов Мариуполя погибло около 30 МИРНЫХ жителей. Что это, как не истребление собственного народа, иначе – геноцид. Призывы к мобилизации, цель – защищать Украину, на деле – убийство собственного народа, в том числе женщин и детей!!!
     Анатолий, Вы как ярый защитник “порошенков” конечно же полностью доверяете украинским СМИ, поэтому хочу Вас просветить.
     Путин 15 января направил послание Порошенко, в котором содержался план-предложение сторонам конфликта об отводе тяжелой артиллерии и мирном урегулировании конфликта, Киев отказался от него.
     Украинская сторона отказалась от предлагавшегося плана и не выступила с какими-либо встречными предложениями, и, более того, снова начала боевые действия на Донбассе. Это один из примеров, иллюстрирующий истинные намерения Киева в лице порошенко и Москвы. Делайте выводы, Анатолий!!

     • Дура!

     • Ах, Ви така милостива – визнаєте Донбас нашим НА ДАНИЙ МОМЕНТ.
      Це прекрасно узгоджується з пунктом в останньому листі Путіна до Порошенка, де замість “мінської” лінії розмежування пропонується…”фактична лінія”, тобто…на даний момент.
      .
      Ви з ним просто політичний “Twix” !
      А ще Ви говорите про вбивства.
      .
      В сепаратистів закінчуються боєприпаси – пора прибути новому “гумконвою”: з сосисками великого радіусу дії, з касетними макаронами та іншими “речами першої необхідності”.
      .

      Хотят ли путинцы войны –
      В Хуйла не спрашивайте вы.
      Спросите вы у матерей
      Двухсотых, а не в упырей.

      Спросите вы у тех ребят,
      Что в шахты брошены лежат –
      И вы тогда понять должны,
      Хотят ли путинцы,
      Хотят ли путинцы,
      Хотят ли путинцы
      Войны.

 9. ВІЙНА ФОРМАТІВ: Капітулянтський «мінський формат» проти «женевського формату»
  _______________________
  .
  Канал ICTV входить до групи StarLightMedia, власником якої є Віктор Пінчук.
  .
  Турбує, що 26.01.2015 р. в програмі “Свобода слова” при інтернет-голосуванні на тему «Чи потрібно вводити воєнний стан» замість реальних 97,7% «за» ведучим Андрієм Куликовим були озвучені …менше 52%.
  .
  Переконайтесь самі: http://svoboda.ictv.ua/ua/index/page/id/27
  .
  ХТОСЬ НЕ ХОЧЕ СВОБОДИ СЛОВА?
  І НЕ ХОЧЕ ЕФЕКТИВНО БОРОТИСЯ З ВОРОГОМ ?..
  .
  Зауважу тільки, що Пінчук є зятем Кучми, який був НЕОФІЦІЙНИМ переговірником в «мінському форматі».

 10. Російська делегація в ПАРЄ була позбавлена права голосу до квітня.
  Однак, росіяни продовжували тиснути на кнопки і дивувалися, ЧОМУ КНОПКИ НЕ ПРАЦЮЮТЬ.
  Нарешті не витерпіли і запитали про це головуючого.
  ВСЯ ПАРЄ ВИБУХНУЛА РЕГОТОМ !…
  Російські делегати розгнівалися і злісно пообіцяли навіть після квітня місяця -до кінця року,- не приїжджати на засідання асамблеї.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.