Даішники озброїлася переносними терміналами для штрафування водіїв

На Хмельниччині водії зможуть платити штраф пластиковою карткою відразу на дорозі.

Як повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області, для цього інспектори обласного управління ДАІ отримали два спеціальні термінали та відправили заяву ще на 153.

Водії матимуть можливість сплатити штраф прямо на дорозі за допомогою банківської картки і зберегти час на поході в банк. Наразі хмельницьким даішникам видали два термінали, ефективність роботи яких ті вже перевірили. Таке ноу-хау проводиться на території всієї України.

“Майже всі зараз мають пластикові банківські картки, тому, щоб не стояти у чергах при оплаті штрафу, ними можна скористатися відразу на місці порушення. Вже маємо два і ще замовимо 153 термінали на область, щоб були на кожному посту. Термінал видає два чеки, один з яких забирає порушник, інший долучатимуть до протоколу. Штраф відразу потрапить на казначейство і водій не буде боржником. Проте така оплата не стосується порушень, які розглядаються у суді”, — зазначив виконувач обов’язків начальника обласного управління ДАІ Віталій Кваша.

За його словами, позитив такого нововведення також у тому, що інспектор, який зафіксував порушення правил дорожнього руху, не матиме справ із готівкою, адже термінали розраховані лише на пластикові картки.

Як розповідає інспектор відділу організаційної роботи обласного управління ДАІ Михайло Полагів, один із терміналів зараз у смт Війтівці, інший – у Кам’янці-Подільському. Отримали даішники їх близько десяти днів тому, та вже здійснили 15 операцій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.