На Хмельниччині за 200 тисяч відстріляють скажених лисиць. Депутат проти

У проекті бюджету Хмельницької області на 2015 рік передбачно виділити 200 тисяч гривень на відстрілювання скажених лисиць.

Про це повідомив директор департаменту фінансів Хмельницької ОДА Сергій Пенюшкевич на засіданні бюджетної комісії облради.

За його словами, це пов’язано зі зверененням однієї з громад Хмельниччини до заступника голови ОДА Володимира Кальніченка, яка висловила стурбованість розповсюдження скажених лисиць на своїй території.

Депутат обласної ради, член бюджетної комісії Василь Ваків підтримав цю ініцітиву, зауваживши, що подальше лікування уражених громадян обійдеться у значно більше грошей, ніж виділяється бюджетом на відстрілювання звірів.

Розкритикував виділення коштів депутат Іван Гладуняк. Він наголосив, що у стрічці видатків відсутня жодна конкретика.

“Скільки разів потрібно поцілити, щоб вбтити скажену лисицю? Раз, два, чи цілих двадцять. Не конкретизована загальна кількість лисиць, яких буде знищено. Хіба це пріорітет нашого бюджету”, – запитав він.

Він припустив, що 200 тисяч хочуть “відмити” високі чини області, котрі є членами Українського товариства мисливців і рибалок.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. 100% “распил” бабок.

  2. Сборище шариковых, Ядуха раньше всех в узде держал, а сейчас каждый дебил умничает, а мозгов то нет! Только полная смена состава обл рады спасет область!

  3. Перестріляти би вас депутатів, і колись так і буде, людське терпіння не залізне.
    А чупакабрів за 500000 слабо?

  4. Перестріляти би вас депутатів, і колись так і буде, людське терпіння не залізне.
    А чупакабрів за 500000 слабо?

  5. мовчи лисиця. На тебе гроші не дали!

  6. лисиця сидить на відео!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.