ПАТ «Хмельницькгаз» модернізує газотранспортну систему області на 40 млн грн.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розглянула, схвалила та затвердила інвестиційну програму ПАТ «Хмельницькгаз» на 2015 рік. Загальний бюджет інвестиційної програми складає понад 40 мільйонів гривень. Ці кошти протягом року будуть освоєні на модернізацію газотранспортної системи Хмельницької області.

Із зазначеної суми – на 14 мільйонів гривень компанія планує здійснити реконструкцію, провести капітальний  ремонт та заміну майже 300 споруд, розміщених на розподільчих газопроводах. Ці вкрай необхідні заходи дадуть змогу підтримувати належний технічний рівень та значно підвищити надійність та безпеку експлуатації систем газопостачання області.

Крім того, у 2015 році ПАТ «Хмельницькгаз» реконструює, проведе ремонт, модернізацію та кільцювання 35,4 км газових мереж на загальну суму 8 мільйонів гривень. В Інвестпрограмі передбачена закупівля спецавтотранспорту на 2,72 мільйони гривень. Разом з тим, для забезпечення споживачів безкоштовними лічильниками газу в рамках виконання Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», терміном до 2016 року, інвестпрограмою передбачено 14,04 мільйонів гривень на придбання приладів обліку, їх встановлення або заміну.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.