У Віньківцях визначили, яке з двох комунальних підприємств фінансуватимуть

Під прицілом виявились районний Будинок культури та місцевий кінотеатр. Про припинення фінансування з районного бюджету одного з них йшлося на  засіданні постійно діючої балансової комісії при Віньковецькій районній раді. Зокрема, головним питанням, яке стало предметом активного і детального обговорення,  було питання фінансового стану комунальних підприємств ««Віньковецька дирекція районної кіновідеомережі» та Віньковецького районного Будинку культури.

Самостійна фінансова неспроможність названих суб’єктів за сьогоднішніх обставин фактично не залишає надії на фінансове оздоровлення. Це, зокрема, констатували члени комісії Д.І.Приступа, Ю.М.Дурдас, В.В.Чорний. У результаті комісія зважилась на кардинальне рішення: рекомендувала депутатам райради на черговій сесії на місці двох підприємств залишити одне – районний Будинок культури.

При цьому, буде збільшено обсяг  повноважень РБК за рахунок кіномережі. Також у найближчих планах – активізувати роботу з ефективного використання приміщення кінотеатру.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.