Хмельницька дзюдоїстка проходить відбір на Олімпіаду-2016

Міжнародна федерація дзюдо опублікувала рейтинги спортсменів, які проходять олімпійську кваліфікацію. Україна представлена 9 спортсменами.

За підсумками 2014 року шістьом українцям вдалося потрапити до 20 кращих у своїх вагових категоріях. Ірина Кіндзерська з Дунаєвеччини, котра представляє Київ і Хмельницьку область, перебуває на 18 позиції в категорії +78 кг., попереду неї на проміжному прохідному 13 місці знаходилась Світлана Яремка з Київщини, що те ж виступає серед спортсменок тієї ж категорії.

Обоє конкурують між собою і у ТОП-10 кращих українських дзюдоїсток минулого року.

Кваліфікаційний відбір ще не досяг свого екватору, та вже неважко спрогнозувати, що суперництво в подальшому між Світланою та Іриною зможе принести єдину путівку у цій категорії нашій державі на Олімпійські ігри, куди допускається лише одна спортсменка від країни.

Як відомо, цикл відбору на Ігри до Ріо-Де-Жанейро розпочався 30 травня 2014 р. і закінчиться 30 травня 2016 р. Загалом, на бразилійські татамі буде допущено 386 дзюдоїстів, 252 з яких визначаться на підставі прямої кваліфікації за особистим рейтингом (по 22 чоловіки і по 14 жінок в кожній ваговій категорії).

Для цього їм необхідно набирати побільше балів під час виступів на конкретних міжнародних змаганнях згідно встановленого переліку (кубки світу, гран-прі тощо).

Віктор Флентін

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.