Нардепи просять Яценюка взяти під контроль зруйновану пам’ятку архітектури XVI ст. на Хмельниччині

Народні депутати України, члени Комітету ВРУ з питань культури і духовності Ірина Подоляк, Марія Матіос, Віктор Єленський, Сергій Тарута і Микола Княжицький звернулися з депутатським запитом до прем`єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням взяти вирішення проблеми “Межибожа” під свій особистий контроль та у визначений чинним законодавством термін повідомити громадськість про вжиті заходи щодо збереження предмету охорони памятки культурної спадщини XVI ст.

Про це пише видання “Музейний простір”.

10934295_793781430677458_1077175006_n

10937370_793781397344128_1631588700_n

“Усвідомлюючи, що фінансова ситуація в державі не дозволяє говорити про реставрацію чи консервацію пам`ятки 2015 року, просимо Вас доручити виконавчим органам державної влади терміново здійснити протиаварійні роботи, щоб унеможливити подальший обвал стін палацу”, – йдеться у документі.

Нагадаємо, що 23 грудня 2014 року в Державному історико-культурному заповіднику «Межибіж»впала вся бічна стіна палацу – пам’ятки архітектури XVI століття. В гостро-аварійному стані перебуває частина (5-7 метрів) передньої стіни палацу, яка також може в будь-який момент.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. А що ж хмельницькі депутати? Це округ Бондаря. Йому пофіґ?

    • Чекайте наступних виборів, може тоді йому не пофіг стане. На період агітації. Хоча. Якщо його лохторату пофіг, то і кандидату пофіг.

      Які холопи – такий пан.

  2. А что думает руководство по этому поводу? Стебло что инициирует, куда пишет и звонит? Она понятие имеет где это ? Чем она занята? Спасением Полвека, которого защищает? Выгнали из партии Удар, стыд и срам, а квота на работу партийная? Пишите заявление Лена Васильевна! Идите к Меріленд заместителем, это же ваш профиль, который вы угробили в Хмельницк районе? Вы везде хороша, как оказалось!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.