Хмельницька область “відзначилася” кримінальними справами за “виборчими” статтями

Головне управління МВС України відкрило 444 кримінальні провадження у період проведення агітаційної кампанії, так і під час голосування і встановлення результатів позачергових виборів до Верховної Ради.

Як повідомляє прес-служба МВС, зокрема, скеровано до суду справу за фактом підкупу виборців Струком на користь кандидата у народні депутати самовисуванця  Олександра Буханевича (189 виборчий округ).

Крім цього, за результатами дочасних президентських виборів, проведених у травні 2014 року, оголошено підозру 2 особам з Хмельниччини за “виборчими” статтями КК України (ст.ст. 157–160 КК).

Як писав НГП, у ході реалізації оперативної інформації працівниками управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області було виявлено та задокументовано факт розкрадання бюджетних коштів головою окружної виборчої комісії одного із територіальних виборчих округів області.

Правоохоронці з’ясували, що своїми злочинними діями посадові особиокружної виборчої комісії спричинили матеріальну шкоду державним інтересам на загальну суму близько 50 тисяч гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Щось загнули. Клавіатура на четвірці залипає чи що?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.