У Кам’янці боржників за оплату водопостачання інформуватимуть через смс

З 1 березня цього року Кам’янець-Подільське комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» запровадить новий вид сервісу – автодозвон. На стаціонарні та мобільні телефони абонентів підприємства будуть надходити дзвінки та повідомлення про заборгованість за спожиті послуги, а також нагадування про необхідність оплати за них.

Про цю інновацію повідомляє прес-служба підприємства.

«Дана послуга робиться для покращення обслуговування кам’янчан, які часто скаржаться на те, що у перші дні місяця їм важко додзвонитися в абонентську службу та отримати необхідну інформацію», – заявив генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук.

Також планується, що через смс-повідомлення буде здійснюватися інформування мешканців міста про аварійні ситуації на мережах та тимчасове припинення постачання послуг з теплопостачання, водопостачання та водовідведення.

Нагадаємо, що КП «Міськтепловоденергія» вже має власний сайт, де можна дізнатися про аварійні відключення, новини підприємства та інформацію про нарахування оплати за комунальні послуги. Також з середини липня 2014 року запущена офіційна сторінка в соціальній мережі Facebook .

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.