Маршрути хмельницької “Купави” розіграють на конкурсі у березні – Кузьмін

Маршрути хмельницького перевізника ПМП “Купава”, в якого суд відібрав ліцензію на пасажирські перевезення, буде розіграно на конкурсі у березні 2015 року.

Про це НГП повідомив начальник управління транспорту і зв’язку міськради Петро Кузьмін.

“Офіційно конкурс ще не оголошували. Попередньо плануємо його провести на початку березня. До конкурсу будуть допущені всі бажаючі перевізники, котрі відповідатимуть таким критеріям: робота на ринку пасажирських перевезень не менше року, наявна кількість транспортних засобів, забезпеченість механіками та медиками тощо”, – зазначив він.

Кузьмін додав, що у разі, якщо перевізник “Купава” позитивно оскаржить апеляційну ухвалу у Вищому адміністративному суді, то матиме право без конкурсу повернути втрачені маршрути.

“Якщо таке станеться, то нам необхідно буде виконувати рішення суду (про відновлення ліцензії – НГП)“, – зауважив  начальник управління транспорту.

Як писав НГП, 22 грудня Вінницький апеляційний адміністративний суд повністю задовольнив апеляційну скаргу Управління Укртрансінспекції у Хмельницькій області щодо анулювання ліцензії на перевезення пасажирів хмельницькому перевізнику ПМП “Купава”.

Виконавчий комітет Хмельницької міськради припинив укладений з ПМП “Купава” договір №4 про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому від 25.12.2012 року.

Загалом “Купаві” належило десять пасажирських маршрутів Хмельницького: 1, 9, 18, 24, 24а, 27, 35, 41, 46, 46а.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.