Валевська намагалась зняти зі сцени червоно-чорний прапор перед концертом

У мережі з’явилось відео перед початком концерту співачки Наталії Валевської (родом з Хмельницького – НГП) у селищі Верховина на Прикарпатті, де співачка попросила прибрати зі сцени червоно-чорний прапор

Перед виступом співачка, яку напередодні звинувачували у співпраці з Партією регіонів, проводить бесіду із глядачами: вона говорить про повагу до України та любов, вже через кілька хвилин ставить вимогу зняти зі сцени червоно-чорний прапор, оскільки він є політичним, передає Еспресо.TV.

Валевська називає червоно-чорний стяг “прапором політичного угруповання УПА” і наполягає на тому, щоб його прибрали.

На це верховинці відповідають відмовою, і співачка йде за куліси, повідомивши, що концерт розпочнеться за кілька хвилин.

Нагадаємо, нещодавно в місті Моршин на Львівщині зірвали концерт Валевської, пригадавши її виступи на так званому Антимайдані в кінці 2013 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. ЕЕ уровень-кабацкая певичка,

 2. А ми, хмельничани,так само в відмовили б прибрати українську символіку? Мені все здається, що хмельничани зняли б червоно-чорний прапор боротьби на вимогу ляшки Валевської.

 3. Яка вона артистка! Підстилка брехлива!

 4. До великого жалю ще і таких маємо. Молоде, не виховане. А якщо щиро,хто її виховував? Подивіться в її очі,що там побачиш? Окрім зеленої капусти! Просто її час не настав,щоб отримати копитом від молодого жеребця, не по ребрах ззвичайно, по ногах! Може проснеться нівроку. Та всі ці гартісти продажні!

 5. Та в трусах її багатство, а не в голові

 6. вона й людина гімно й співачка ніяка. зверхня брихлива не поважає нікого окрім грошей.

 7. Вона навіть у цьому відео підкреслює, що не знає як чоловік витримує її вибрики. Але зараз не про чоловіка. Ця ригівська пєвічка про себе занадто високої думки; вважає себе небожителькою, талантом. Найголовніше, вона не любить і не поважає людей; подивіться на неї – ніби посміхається, а очі холодні-холодні, байдужі-байдужі. Вона ніколи не була патріоткою не лише України, але й міста Хмельницького. Не любить вона хмельничан, правда, й хмельничани її не поважають. А вже після того, як вона розважала піснями ригівських бандюків з антимайдану, то треба їй сховатися назавжди, краще перебратися в московію і там пєть…

 8. Державний прапор України: жовто-блакитний, і червоно-чорний ні до чого

  • Валевська те саме по суті говорила.

   Але червоно-чорний теж наш український прапор, хоч і не державний.

 9. Alex чмо вонюче і тут появився

  • не звертай уваги, це закомплексований імбіцил, який реалізовується тупими коментами

   • Скільки ще безмозглих дибілів зійде слюною ? А не так вже й багато , нагадую: результат вашої підтримки меньше 5%, тому поважайте думку більшості , а не купки вивихів

    • яких 5%?
     про що ти пишеш імбіцил закомплексований?
     лічишся вже?

     • у вашої свободи такий рейтинг за результами минулих виборів недолугий

     • ти вже всіх задовбав Свободою.
      яке відношення має ця стаття до Свободи? червоно-чорний прапор – це прапор боротьби, УПА, 5 чи 6 партій в Україні.

      лікуй комплекси, бо це вже наяву.

    • А до чого тут Свобода? Свобода лише політична партія, яка називає свою ідеологію соціальним націоналізмом. Червно-чорний прапор – це давній козацький прапор.

 10. В Шепетівці є такий імбіцил – Алекс Окунєвич. Йому повістки вже 3 рази присилали, а він від армії косить, каже що імбіцилів не беруть.

 11. Це ж Моршин ,а не Верховина!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.