Судову справу проти колишнього гендиректора “Поділля-центр” перенесли на 16 січня

Сьогодні екс-гендиректор державної телерадіокомпанії «Поділля центр» Олена Павлюк в черговий раз проігнорувала розгляд порушеної проти неї справи.

Це вже третє засідання, на яке міліція мала привести її силою, але не змогла знайти. Якби Олені Павлюк інкримінували вчинення кримінального злочину, то її за систематичну неявку могли б оголосити в розшук. Але дана справа адміністративна, хоча і стосується корупційних дій. Тому у розшук Олену Павлюк не оголосять.

За рішенням судді, 16 січня до неї знову мають застосувати примусовий привід. Таким чином розгляд справи може затягнутись надовго.

Нагадаємо, що Олену Павлюк звинувачують за ст. 172 (7) Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів». Їй загрожує покарання у вигляді штрафу від 170 до 2550 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Перенесли і перенесли,про це потрібно писати?

  2. Невже крім Палюк немає кого ловити і саджати нашим борцям за справедливість? Розумію, що Павлюк остання в тому спискові! Давайте не будемо смішити громаду тупими діями. Давайте будемо відслідковувати резонансні справи, а не конфлікти інтересів!

  3. так і в освіті і культурі і медицині витискалися копійки на перший погляд ці копійки стікались в київ і з них виростали “золоті батони”
    Шановні -іде слідство- ми скоро почуємо про ці “копійки”

    І таким як Павлюк Трунова Очеретянко Лукомська іншим прийдеться повертати……..

  4. чергове посміховисько!!!! накралася стільки грошей що вистачило на ринопластику (пластична операція )в Ізраїлі і заплатить штраф від 170 грн

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.