У хмельницьких тролейбусах з’явиться безплатний Wi-Fi

Протягом січня 2015 року у хмельницьких тролейбусах з’явиться безплатний безпровідний Інтернет – Wi-Fi.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив директор КП “Хмельницькелектротранс” Віктор Паламарчук.

За його словами, запровадження цієї послуги дасть можливість збільшити пасажиропотік, передовсім, серед молоді.

“Спочатку встановимо Wi-Fi у сучасних чотирьох тролейбусах марок “Електрон” і “Богдан”. Також у планах під’єнати безпровідний Інтернет у вісім автобусів, що курсують за маршрутом №51”, – сказав він.

У “Хмельницькелектротрансі” підрахували, що встановлення такого обладнання обійдеться у 24 тис. грн. Плюс – щомісячна абонплата у розмірі 60 грн за користування Інтернетом.

“Маємо великі сподівання, що молодь, яка часто користується послугою Wi-Fi, пересяде у наші тролейбуси і цим самим вдасться збільшити кількість платних пасажирів”, – зауважив директор комунального підприємства.

Паламарчук додав: якщо ця ініціатива буде позитивно сприйнята молоддю міста, то встановлення Wi-Fi продовжиться на тролейбусах старого зразка.

Довідка НГП. Парк КП “Хмельницькелектротранс” нараховує 115 тролейбусів.

Щоденно на лінію виходить до 80 тролейбусів. Вартість проїзду становить 1,5 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. Що,більше у міської влади,немає куди гроші подіти?Нормальний ремонт тролейбусів зробити,зимову гуму купити???

 2. Чудова ідея, але навіть заради інтернету молодь в роздовбані тролейбуси з дверима, що не зачиняються, не сяде…

 3. Цілком нормальна ідея !!!!! А молодь не сідає в тролейбуси тому , що там пенсіонерів повно !!!!!!!!!!!!! Треба добавити їм до пенсії по 50 грн і нехай платять як усі !!!!!!!!!!

  • Цілком підтримую, чому люди, які мають постійний дохід у вигляді пенсій ще мають не платити за проїзд. Кожному до пенсій по 100 гривень а пенсіонер вже знайде застосування цим коштам чи в тролейбусі їхати, чи дорогущі ліки купити

 4. Краще б гроші у щось розумне вклали, особливо у наш, складний для країни час!!! Хто А ось коли пасажири один в одного на головах сидять то не до інтернету якось… І хто це придумав що пасажиропотік збільшиться, може скажете що соцопитування проводили в місті???

 5. Люди, зараз час вкладати гроші саме в ЦЕ???? Я погоджуюсь з усіма коментарями, зараз молодь думає як би це з кармана той телефон не вкрали, а ще виймати його, всім показувати…

 6. Цікаво, як в переповненому тролейбусі чи автобусі ще й інтернетом користуватись. Краще ще б збільшили кількість машин на маршрутах з найбільшим пасажиропотоком, а потім можна про інтернет подумати

 7. Безкоштовний, а не безплатний. Хмельничани, коли ви вже нарешті вивчите українську мову?

 8. Є категорія людей, які постійно чимось не задоволені і вурчать. Ну може в когось немає через що заходити в інтернет ,тому вурчать? Ну то вже їхні проблєми. А мені подобається ідея вільного вай-фаю в громадському транспорті, навіть якщо він мені і не потрібен. Далеко не кожне європейське місто може цим похвалитися. І коштує це задоволення копійки.

 9. Хороша ідея. Требк йти в ногу з часом. А ці незадоволені – вони завжди незадоволені усім і усіма.

 10. Интересно какая будет скорость у так называемого @wi-fi@?

 11. Краще у щось потрібне вкладати гроші. а з чого взяли що це буде дієво? Є досвід країн? чи соціальне опитуваня населення?

 12. Зробіть ще маршрут як в 21 автобуса (а саме щоб маршрут пролягав від Темпа до Філармонії по Рибалка і назад) це добре збільшить пасажиропотік. Даю 100 відсотків.

 13. на мою думку вай фай у тролейбусі зовсім неактуальний !!! Тролейбус майже завжди, як банка з тюлькою !!!!!!! Там аби самій втриматись щоб доїхати, купа людей, а ще телефон витягати!!! Цим ви мало що добьєтесь !!!!!!!Купіть краще на ті гроші якісь нові тролейбуси типу 21!!!!!! і зручний, чистий, завжди приємно в нього заходити і їхати!!!!! і перил немає поперек входу, що можна і з каляскою їхати!!!!!!!!! і музика грає!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.