На Хмельниччині правоохоронці вилучили понад 5 тисяч одиниць піротехніки

Старший інспектор сектору дозвільної системи УМВС України в Хмельницькій області Олександр Новосядлий заявив, що в області працівники міліції виявили 10 фактів незаконної реалізації піротехнічної продукції і вилучили понад 5 тисяч одиниць піротехніки.

Правоохоронці нагадують, що за такі дії згідно з ст. 195-6 «Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів» Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено покарання у вигляді накладення штрафу в розмірі від 35 до 60 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.

Загалом, на території Хмельницької області 16 суб’єктів господарювання мають ліцензії на право торгівлі піротехнічними засобами.

https://www.youtube.com/watch?v=QaU7NlCYmG0#t=49

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Піротехніка заборонена,де свідомість людей? Нічого не розумію. Які б Закони не вийшли,їх обходять. Народ уви не законослухняний. В інших країнах світу такого близько не було б!

    • на 1.39 убирают палатку с пиротехникой…а сегодня она на том же месте,возле детского мира..менты открыли глаза,дань сняли,и опять в спячку…очередной раз убеждаюсь в бесполезности милиции…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.