У Хмельницькому Правий сектор факелами відсвяткував день народження Бандери

1 січня у Хмельницькому пройшов смолоскипний марш на честь 106-ї річниці дня народження Провідника Української Нації – Степана Бандери.

Учасники пройшлися зі смолоскипами центральними вулицями міста та поклали квіти до пам’ятника Тараса Шевченка.

Організатором заходу виступив обласний осередок Правого сектора.

nY8iwBy6ovo

zf8V2szoMR8

AtPmCweI0ds

uhOddbICj5c

mVackIldBAo

Фото з соцмережі ПС.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 55

 1. Дякувати Господу це сталося… Слава Україні Героям Слава, Слава Нації Смерть комунякам і москалям….

 2. Стаття 18. Фінансування охорони здоров’я:
  Послуги з харчування, що надаються закладами охорони здоров’я громадянам для забезпечення життєвого рівня під час їх лікування в умовах стаціонару (в тому числі і у випадках подання екстреної (швидкої та невідкладної) медичної допомоги), є платними.

  ​ без комментариев………..​

 3. Какие то герои странные….Бандера недоделок..Шухевич -извращенец…а где же Хмельницкий..Богун.. Ковпак…Кузнецов……Еще бы Мазепу запроданця вспомнили..

  • Ленин ни дня не работал, жил все время в Европе на деньги одураченных комуняцкими идеями членов, умер от сифилиса. Сталин грабил, занимался разбоем в молодости, позже уже у власти лично сам своим соратникам вырывал зубы, требуя сознаться в том чего они не делали. Коллонтай спала со всеми подряд не взирая на возраст и пол. Павлик Морозов своего отца отдал на растерзание и пытки и т.д. и т.п. – идеалы настоящего коммуниста!!!

   • а при чем тут комуняки?…они уже не при деле…А вот теперешние патриоты чем лучше…стравили людей….довели страну до нищеты…разворовали все….и нашли крайних-Россию…очередная сказочка для тупорылых

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.