Сидор погрожує Яценюку судами, якщо уряд не профінансує території зони спостереження ХАЕС

Міський голова Славути Василь Сидор направив відкритий лист-претензію Прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку з вимогою виконати норми закону «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» та профінансувати заходи соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької атомної електростанції.

Про це повідомляє місцеве видання Славута NEWS.

У листі Сидор наголосив, що надання відповідної субвенції було передбачено Законом України «Про державний бюджет України на 2014 рік». Однак вказані кошти до бюджету Славути так і не надійшли.

Таким чином, мер просить Яценюка вжити заходів щодо виділення коштів у 2015 році на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, які передбачались на 2014 рік.

“У випадку не вжиття заходів щодо забезпечення прав жителів міста на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення в місячний термін з дня отримання цієї претензії, Славутська міська рада буде вимушена звернутись до суду за захистом порушеного права територіальної громади із відповідними позовними вимогами до Кабінету Міністрів України про зобов’язання вчинити дії”, – попередив Сидор.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Вот кто печется о своих земляках! А наши попыхатели молчат.

  2. За что боролись на то и напоролись…как Вам новая власть??? Жить стало тяжелей, зато патриотичней)))

  3. Вибрали придурки якогось Мацолу, ось він і зробить з нас всіх мацу. А тра було Сидора вибирати.

  4. Молодець!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.