Учні зібрали кошти на лікування бійця АТО – випускника школи

Вболівання за долю українських солдат, які в ці хвилини борються за відновлення кордонів суверенної держави, доводить, що ми стали єдиним цілим, єдиною нацією. Уважкий для нашої країни час  учні та вчителі Сутковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Ярмолинецького району  проявляють неабияку згуртованість та одностайність, підтримуючи бійців АТО.

Випускник Сутковецької  школи Вадим Жарій отримав дуже важке поранення в боях під с. Хрящовате Луганської області. Він лікувався у Харкові, та Києві, а нині перебуває у Хмельницькому шпиталі. Йому потрібна ще операція і довгий період реабілітації, тому колектив школи  вирішив підтримати Вадима матеріально.  У школі оголосили акцію: «Допоможи Вадиму Жарію».  Діти не жаліли своїх кишенькових грошей на добру справу, вчителі теж долучилися до благодійності.  Всього зібрали 2608 гривень і разом з листом передали Вадиму.

Також в школі відбулися благодійні ярмарки на підтримку наших бійців. До них приєдналися як учні, так і батьки. Все користувалося попитом: домашні торти, випічка, консервація, пельмені, бутерброди, яблука, гриби тощо.  Загалом на ярмарку учні вторгували 3200 гривень. За ці   кошти вирішили  придбати найнеобхідніше трьом односельчанам, які сьогодні перебувають у зоні АТО.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.