Волочиський ЖЕК віднині має «Єдине вікно»

23 жовтня ц.р. у місті відбулося відкриття Єдиного центру надання послуг Волочиського комунального підприємства ЖЕК. Таким чином підприємство створило більш досконалу систему роботи з клієнтами, яка допоможе стати ще ближче до споживача.

Міський голова Костянтин Черниченко зазначив, що система функціонування «Єдиного вікна» перетворює існуючу практику роботи з населенням на прозорішу та менш тривалу, що дозволить споживачам істотно заощадити час.

Участь у заході взяли також начальник відділу житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Ганна Подоляко, заступники міського голови Світлана Івченко та Олександр Васильченко, директор ВКП «Джерело» Едуард Наумов. Начальник КП ЖЕК Володимир Наконечний підкреслив: створення Центру «Єдиного вікна» надаватиме населенню весь комплекс послуг. Тож будь-який мешканець міста може бути впевнений в якості їх отримання  та прискоренні процедури виконання послуг комунальниками.

Відкриттю «Єдиного центру» передувала значна робота з ремонту приміщення, здійсненого силами працівників ЖЕКу та за рахунок коштів міського бюджету.

Єдиний центр надання послуг відкрито на першому поверсі в приміщенні Волочиського КП ЖЕК.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Знову горші на ремонті відмили!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.