Україна мусить пройти тернистий шлях очищення

Події останнього року довели, що українці – це нація гідних, відчайдушних та безстрашних патріотів. Увесь світ переконався у незламності духу наших громадян. Своєю мужністю та самопожертвою український народ довів, що у змозі подолати будь-які перешкоди.

Ми продемонстрували нашим ворогам, що Україна ніколи і ніким не буде переможена!

Революція Гідності повернула українцям віру у власні сили, об’єднала свідомих та патріотичних людей для захисту майбутнього своїх дітей та власної країни.

Ціна демократії та свободи виявилася дуже високою, проте, іншого шляху у нас не може бути. Ми не сміємо допустити, щоб смерті Героїв були марними – на кожному з нас лежить велика відповідальність.

Україна пережила вже безліч нелегких випробувань, але, на жаль, багато із них ще попереду. Брутальна агресія зовнішнього ворога вимагає консолідації української нації навколо єдиної мети – збереження незалежності і територіальної цілісності країни, – реалізація якої не можлива без повного очищення. Очищення має стосуватися кожного з нас, але особливо тих, хто вірою і правдою слугував режиму Януковича, привів до влади уряд Азарова, голосував за «диктаторські закони» 16 січня.

Позачергові вибори до Верховної Ради України 26 жовтня 2014 р. – це шанс повного очищення від продажних, корумпованих депутатів, становлення свідомої демократії і початку вільного, щасливого, заможного життя.

Ми стали більш свідомими і спроможні зробити правильні висновки. Хочеться вірити, що відтепер цінність свого голосу людина кластиме на ваги поруч із щасливим майбутнім, а не кілограмом гречки і більше ніхто не дозволить купити його волевиявлення.

Ми повинні усією громадою очистити владу від псевдо добродіїв, особливо тих, хто нахабно спекулює на тему війни. Слід бути обачними: політичні лицеміри мають міцний імунітет та досвід потрапляти до влади попри всі перешкоди. Вони шукають щілини, крізь які можна пролізти до парламенту та знову спаскудити його, годуючи виборця казковими обіцянками на виборах. А для більшої впевненості у перемозі, намагаються «пригодувати» собі округи.

Сьогодні українці стурбовані тим, що підступну виборчу систему не вдалося змінити. Вони занепокоєні результатами майбутніх виборів і мають на це серйозні причини. Але хто сказав, що очищення проходитиме легко? Чи варто було сподіватися, що сьогоднішні горедепутати підтримають законопроекти про вибори за відкритими списками, які б на 99 % позбавили можливості потрапити в новий парламент усім тушкам і зрадникам?

Таким чином, відстоявши на Майдані демократичні свободи і цінності, виборці можуть необачно привести до парламенту тих, хто всіма силами хотів їх у них забрати. Зараз є реальний ризик не помітити старого під новою обгорткою.

Кожна людина має власну зброю проти таких горедепутатів – свій голос на виборах. Українці заслуговують кращої долі. Вірю в те, що за допомогою виборця парламент пройде повне очищення. Лише тоді можна сподіватися на краще майбутнє нашої держави. Кожен повинен чітко усвідомити: період ілюзій і безпідставних надій минув. Мусимо вчитися жити по-новому: правомірно, справедливо, по-європейські.

Подальша доля країни залежить саме від Вас!

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олександр Романюк

Олександр Романюк

Регіональний експерт аналітичної групи "Левіафан", Директор "Центру нерухомості Романюка Олександра" Асоціація випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади – ГО «Ліга інтернів», Email: romool@i.ua

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.