У хмельницькому готелі підняли на вуха міліцію через “жарти” “ДНРівця”

З одного з готелів Хмельницького на лінію “102” зателефонувала налякана працівниця і повідомила, що у закладі намагаються поселитися сепаратисти.

Як повідомив у “Фейсбуці” начальник обласної міліції Олександр Розізнаний, на місце події для з’ясування обставин одразу виїхали працівники міськвідділу міліції і застали у готелі трьох молодиків (з Донецька та Івано-Франківська) “зі специфічним почуттям гумору, яке, зважаючи на ситуацію в країні, інакше, як знущанням, не назвеш”. 

“Заповнюючи документи, хлопці, будучи добряче напідпитку, вирішили “пожартувати”. І зробили це зовсім невдало, абсолютно не замислюючись про наслідки свого вчинку як для оточуючих, так і для себе. Мало того, що в графі “місце проживання” вони зазначили “ДНР”, так ще й мету приїзду вказали – теракти”, – зазначив головний міліціянт Хмельниччини.

anketa

“Таку поведінку в сучасних умовах я вважаю злочинною. В той час, коли мої колеги щоденно ризикують життям на Сході країни, деякі мешканці того ж таки Сходу дозволяють собі такі зовсім несмішні жарти.
Окремо хочеться подякувати персоналу готелю за пильність та уважність”, – додав Розізнаний.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Усі будуть пижжджині

  2. Маячня і провокація!Наші ЗМІ завжди запевнюють нас у тому що хлопці з Донбасу террористи,і намагаються якнайбільше писати про них гидоти.Але ніхто з них не намагається увійти у їхнє положення.Вони турбуються про народ.У них немає президента,але вони працюють сплачено і тому у них все виходить.А наші політики тільки про свої крісла турбуються!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.