У Хмельницькому невідомі «люстрували» телеканал

Сьогодні вдень група молодих людей, приховуючи обличчя, обмалювала фасад «33 каналу» на вул. Кам’янецькій написами «Люстрація» та « Банду геть».

33-1

«Близько 15 години 20 хвилин невстановлені особи підійшли до телеканалу та стали з двох боків. Особа, яка була в балаклаві, підійшла і почала розмальовувати приміщення. Коли журналісти вийшли на вулицю з вимогою поспілкуватися, хлопці почали тікати. Я дістав телефон, аби їх зняти – сховали свої обличчя. На вигляд їм років по 20. Коли хотів поспілкуватись з тим, хто розмальовував фасад, він пирснув на мене балончиком з невідомою речовиною. Зараз правоохоронці проводять слідчі дії, складають необхідні документи», – розповів про подію Генеральний директор ДП ДТА «33 канал» Ігор Мельничук.

Ксенія Орлова

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 39

  1. Два тигри гризуться (Коліщак і Лабазюк). Мавпа в цьому випадку завжди виграє. За Воронецького!!!!!!)))))))))))))

  2. Пролюструйте ще Поділля-Центр! Павлюк немає вже 8 місяців,ніхто на це не звертає уваги. Була людина,нема людини і нічого,телебачення не зупинилось,краще теж не стало. Що плетуть на ранішніх програмах? Дозволяють собі робити серйозні висновки,лізуть в політику,при Трачуку такого не було. Редактора немає. Павлюк все знищила,професійних людей вигнала. Жах! А колектив мовчить,бо бояться втратити роботу. Взагалі бояться її,вона буде мстити,це її стиль. Робіть щось! Тільки хто?

  3. чому тішитесь народ дибілів, люстратори це і є найомні кілери-бандити

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.