На Хмельниччині “Блоком Петра Порошенка” прикриваються нечесні кандидати

Символіку політичної сили Президента України на Хмельниччині використовують ті кандидати в депутати, які не мають на це права.

У зв’язку з цим територіальний виборчий штаб партії «Блок Петра Порошенко» заявив, що по одномандатним виборчим округам Хмельницької області підтримує лише 4 кандидатів, по одному на кожен округ: 187 округ – Мовчан Віталій Андрійович; 188 округ – Коліщак Віктор Михайлович; 190 округ – Мацола Роман Миколайович; 191 округ – Москаль Денис Денисович.

Решта кандидатів- мажоритарників не мають жодного стосунку до політичної партії «Блок Петра Порошенко».

Як заявила заступник керівника Хмельницького обласного територіального виборчого штабу партії «Блок Петра Порошенко» Ольга Соколова, боротись з незаконним використанням символіки та бренду партія збирається двома шляхами. По-перше, знімати нелегальну агітацію з вулиць Хмельниччини. По-друге, звертатись до правоохоронних органів.Наразі заяви до міліції вже є.

Керівник юридичного відділу Хмельницького обласного територіального виборчого штабу партії «Блок Петра Порошенко» Михайло Пташкін зазначив: тим, хто виготовляє та розповсюджує нелегальні агітки загрожує адіністративний штраф згідно ст 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Розмір штрафу, нажаль, незначний. Для фізичних осіб – від 51 до 85 грн., а для посадових осіб – від 340 до 510 грн. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. Грабь награбленное

 2. Правильно. А то слышу по радио про кандидата Баранова Игоря, который идет самовысуванцем от блока Порошенко. А он “регионал” до корня волос! Баранов, являясь хозяином “Опус-авто” выгонял весь коллектив на мотинги в поддержку “регионов” и Яныка! Украинский язык он не признаёт! Скажу больше – ненавидит! И что вдруг изменилось?

  • Аліса, ти хвора? Баранов – самовисуванець. І ніколи не був членом ПР. На ког працюєш, дурепа!

 3. Ще один доказ, що округ192 продали Герезі. Ганьба партії порошенка.

  • Какой доказ?? То что Баранов и Герега примазываются к Блоку Порошенка доказывает что? Только то, что они надеются пройти за счет рейтинга Блока. Думайте прежде, чем писать

   • От ви боїтесь того Баранова!!!!!!!!!!!
    Вже не знаєте за що вкусити. Розумієте що він перспективний і має всі шанси на перемогу!!!!!!!!!!
    А ви біситесь. Передайте свому шефу – Серьожі, що він даремно нервується. Програє!!!!!!!!!!!

 4. Нормальна і чесна партія веде вибори чесно і нормально.
  Зрозуміло що в окрузі 192 потрібно голосувати за партію Порошенка, а за якого кандидата? Партія не каже. Висновок простий підтримує Герегу. Як можна розцінити такий факт: в окрузі величезний підкуп виборців, а партія це не помічає і до суду не звертається. Зрозуміло. Герега наш кандидат. Герега і Порошенко = любі друзі.

  Висновок – нормальні люди в окрузі голосують за Батьківщину.

 5. Усі забули з якоі партіі виходець Порошенко-сім’я

 6. партія Пороненка веде підкуп виборців сама. Тому і Гереги не зачіпає. Сокол сокола зустрів. Герега, Коліщак, керівник Дунаєвецького штабу Порошенка (ковбасник) ведуть нас в правильному напрямку. І голосів наберуть 0% -0,5%. Ну принаймі в нас в Дунаївцях.

 7. А Сабій теж пушку запустив, шо він від президента!!!!! Навіщо людей дурити???

  • Нікого він не дурить.БПП і Свобода узгодили багато кандидатів на мажоритарних округах, в тому числі і Сабій.
   Новини уважніше читай. Навіть тут на НГП є про це стаття.
   http://ngp-ua.info/2014/10/17693

  • Сабій не каже, що він від президента.
   А те що його партія і БПП узгодили його як кандидата на цьому окрузі, щоб не відтягувати один у одного голоси.
   Так, до речі, вони по багатьох округах зробили.

 8. Округ у Красилові Порошенко продав Герезі, Округ у Дунаївцях Порошенко продав Герезі. Сабій ти себе дуриш. Побув у ВРУ хватить. Порошенцівці це шахраї. Думаю Красилів про це добре знає. Гвозьдьов, Гвозьдьова – нормальні торгаші.

 9. в 189 артемчук розповсюджує газету, в якій пише, що його підтримує “народний фронт” – розповсюджує брехню. також у нас іващук, василик і найбільше шинькович ведуть прямий підкуп виборців. шинькович – ставленик гереги і просто засипав весь округ грошима, а свобода нічого взагалі не робить. таке враження, що сабій у шиньковича гроші взяв, щоб округ під нього злити!!

 10. Ви ще забули за округ №193. Там “штаб Петра Порошенка” (регіоналів) працює в “поті лиця” на Мельниченка.
  Скажіть що не правда?

 11. По усіх виборчих дільницях 193 округу розставлені “свої регіонали – мельниченківці”, колишня голова ОВК Остафійчучка недавно тільки повернула печатки після двох років зберігання на дому, так що все підготовлено, можна Валоді не хвилюватися, пані Богословська може не втратись ще раз “молодого” чоловіка, бо і вік вже не той шукати щось інше.

 12. Осана 22.1о.14 написала. що Шинькевич засипав округ грошима. І це правда. Роздає своїй передвиборній прислузі найнижчого рівня мінімум по 5000 гривень, щоб ті купляли виборців А ті справно приступили до роботи: максимум 5-6-м вручають по сотні гривень, а решту, називаючи Шинкекича щедрим Кишишенькевичем, забирабть собі. Невже йому не вистачило глузду. щоб зрозуміти, що буде саме так. Хай після виборів порахує свої голоси. куплені й дармові, і поділить на них затрачену суму на підкуп. Тоді й зрозуміє як його надули. А за результатами голосування він посяде аж 13 місце.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.