“Хмельницьктранс” припинив возити пільговиків

Хмельницьке обласне територіальне відділення розпочало справу щодо ТОВ «Хмельницьктранс» за ознаками зловживання монопольним становищем.

Як з’ясувало Відділення, ТОВ «Хмельницьктранс» з 1 жовтня 2014 року припинило у Хмельницькому районі видачу посадочних квитків для пільгової категорії громадян. Реалізація квитків, у тому числі пільгових, у касах автостанцій є обов’язковою автостанційною послугою, а ТОВ «Хмельницьктранс» в області єдине надає такі послуги.

Крім того, згідно з чинним законодавством автомобільному перевізнику, який здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, забороняється відмовлятися від пільгового перевезення, крім випадків, передбачених законом.

Дії перевізників можуть містити ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Відділення рекомендувало Хмельницькі районній державній адміністрації, як замовнику перевезень у районі, вжити невідкладних заходів щодо припинення дій, які полягають у безпідставній відмові у пільгових перевезеннях  на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Хмельницького району та можуть мати негативний вплив на конкуренцію.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А о мотивах такого поступка Хмельницьктранса поинтересоваться было недосуг?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.