Людмила Оляновська підтвердила статус фаворитки

У китайському місті Сучжоу відбулися престижні міжнародні змагання зі спортивної ходьби. Протягом чотирьох днів спортсмени долали щоденно вулицями цього 7 – мільйонного міста дистанції різної протяжності, щоб у підсумку за найкращим часом виявити сильніших як в особистому так і в командному заліку.

olyanovska

 

У жінок переможницею стала Людмила Оляновська з Солобковець Ярмолинецького району, котра в серпні здобула звання  віце-чемпіонки Європи, і нині представляє Київську та Хмельницьку області. У перші два дні вона фінішувала другою, а в наступні – першою, підтвердивши статус фаворитки. Гідну конкуренцію нашій землячці склали китаянки та росіянки,але Людмила перебувала у хорошій формі і тому, закономірно, віддавати перемогу нікому не збиралась. Загальну дистанцію у 49,3 км. (11,7 км. +12,0 км. + 10 км. +15,6 км.) вона пройшла за 3 год. 38 хв.25 сек.

На жаль, у командному заліку українки зайняли лише 7-місце, третіми стали наші співвітчизники-чоловіки. Окрім медалей всі призери отримали грошові винагороди.

А в Іванно-Франківську відбувся чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР, де Хмельниччину представляла обласна ДЮСШ (тренер Олена Лещенко). Трасу в 10 км. серед юніорів другим завершив її вихованець Андрій Розгон (45 хв. 18 сек.) На дистанції 3 км. серед дівчат віком до 13 років найкращою серед наших була 11-річна Юлія Погребняк, яка фінішувала 15-тою (18 хв. 07 сек.). То ж у підсумку-11 командне місце серед 22 колективів ДЮСШ.

 Віктор Флентін

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.