Лукашук, Бондар, Лабазюк не дали бійцям АТО проголосувати на виборах

Не дали право бійцям голосувати в зоні АТО переважно депутати з КПУ, депутати, які раніше входили у фракцію Партії регіонів, також і деякі депутати з “Батьківщини”.

Як пише видання “Українська правда” з посиланням на сайт Верховної Ради, від Хмельниччини не голосували цю ініціативу батьківщинівець Олег Лукашук, екс-регіонал Віктор Бондар і позафракційний Сергій Лабазюк.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада відмовилася включати до порядку денного два законопроекти, які передбачають можливість для військовослужбовців у зоні АТО проголосувати на позачергових виборах до Верховної Ради України 26 жовтня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Я так зрозумв регіоналами не стають, а народжуються)) бояться що бійці АТО роскажуть, хто дійсно допоміг їм, а хто піариться)

  • А ви чекали від цих людей чогось іншого? Але пипл хаває і навіть почесних громадян вручають за 3 вікна і четверо дверей.

 2. Ждем их в мусорках…и герегу захватите

 3. Вот уроди…..
  А ходят на встречи с избирателями и рассказывают, что поддерживают воинов АТО.
  И ведь же биомасса проголосует….
  Фу, позор…

  • З приводу невідповідності слів і дій колишніх регіоналів згадуються афоризми: на словах ты Лев толстой, а на деле (голосуеш як завжди)

 4. Вони , просто гнидота, Лукашук, Бондар, Лабазюк-одне регіонівске кобло. Так як Лабазюк лизав зад Янику, так само Лукашук прогибався перед Ядухою.

 5. Мудаки, пару голосів не вистачило.

 6. Гнида вона й у Африці гнида!!! Автомайдан правильно зробив що навідав Лабазюка.

 7. А чим ви здивовані? Ті латексні лише можуть що розповідати які вони классні і чесні, і як допомогли. Депутати мають приймати закони чи вікна ставити? Хай валять у благоустрій, заграли зі своею гречкою, вікнами і самопіаром. А ще краще відправити їх в АТО і користь з них була б, і хлопці в них могли б запитати чому вони іх голоси вкрали.

 8. а я вам скажу чого не голосували
  тому що голоси ті якраз вояки на угоду деяким нашим нинішнім керманичам підтасувалиб!!! йц результат намалювали той який треба , разом з мертвими душами(загиблих солдат)

  • радикал, багато людей з мертвими мізками голосують за гречку, вікна, майданчики, які кидають ім як кістку собаці. А людям, що ризикують своїм життям, не дати проголосувати – справжне скотство.

 9. И правильно логично, ведь всегда в армии, тюрьмах “голосовали” как скажут начальники!! никто там не голосовал от себя, а погибших спишут как голосовавших, там можна нарисовать какие хочешь рейтинги!!!

  • игорь кузнецов, люди у тюрмі заслуговують право голосу, а люди на війні ні? Армія це не тюрма, а добровольчі батальйони і подавно. Якась у Вас жіноча логіка ні?

 10. Боже,ну про що Ви пишите…Ви взагалі в курсі,що було в тих законопроектах???? Перший пропонував Жванія…Ви що забули чий він сепер виконавець-Януковича! Якби їх прийняли,то фальсифікації було б не уникнути…причому законної,оскільки,вони могли би голосувати на всіх дільницях і ще не один раз…Хто би це перевіряв????Цей законопроект був потрібен лише ПР….А військові по ЗУ “Про вибори н.д!” і так можуть голосувати,але мають мати військовий квиток….вже питання до Порошенка,як узаконили відбування служби в АТО….шкода хлопців,вони воюють і все розуміють краще…ними лише прикриваються…

 11. Правда – недоправда, новость – недоновость). На самомо деле указаные в заметке персонажи отсутствовали в раде (работали в округах/шарились/прогуливали и т. д., причина может быть любой). Но заметка как-бы говорит нам – “Лукашук, Бондар, Лабазюк не дали бійцям АТО проголосувати на виборах” тоесть голосовали против волеизъявления воинов.
  Вроде и не соврали, но и всю правду не сказали…

  пруфлинк:
  http://www.golos.com.ua/Article.aspx?id=358731

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.