«Кіборгами»-артилеристами в Донецьку командує летичівський податківець

Один із командирів вояків, які здобули славу невмирущих «кіборгів» у бойових подіях в рамках антитерористичної операції на Донбасі, є звичайним податківцем із Летичева. Днями командир взводу 95-ї окремої аеромобільної бригади Олександр Бондар приїжджав у коротку відпустку, заходив на кілька хвилин до колег по мирному тилу.

Півроку тому Олександр, інспектор відділу погашення податкової заборгованості, змінив перевірку і складання звітів на десантні будні. Потрапивши в зону АТО, воював на горі Карачун під Слов’янськом. Загартовані у боях, десантники захищають аеропорт у Донецьку. «Наш підрозділ – артилерійський. Воюємо як своїм штатним озброєнням,так і трофейним, відібраним у бойовиків. А девіз наш – «Ніхто крім нас», – розповів 24-літній командир роти, перелистуючи на своєму смартфоні фото бойових товаришів із зони боїв.

Відряджаючи колегу на Донбас, летичівські податківці подарували йому добротні німецькі берці. Хлопець переконаний, що носитиме їх там до Перемоги, яка не забариться.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Ой як добре!Хай тепер всі податківці Хмельницької області дружними рядами підуть в АТО.Бо на сьогоднішній день це кіборги навпаки.Дерибанять гроші безмірно.

    • Якби зарпалати по 10000-20000 грн були – то не дерибанили б. За 1500-2500 не проживеш.

      Зробіть чиновникам хороші зарплати – і дві треті перестануть красти. Решту жадібних можна звільнити. Охочих на таку зарплату буде багато, вибирати буде з кого.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.