Порошенко звільнив голову Хмельницької РДА

Президент України Петро Порошенко звільнив Романа Дмитришина з посади голови Хмельницької райдержадміністрації.

Відповідне розпорядження глава держави підписав 19 жовтня.

Причини відставки Дмитришина не називаються.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 60

 1. Тепер черга за Волочиським районом. Чому у нас і досі сидять регіонали??

 2. Це грязна передвиборча компанія

 3. Яка грязна компанія? Чудак сидів в кабінеті і не розумів,чого його призначили. Ні розуму,ні досвіду. Зарано сів в крісло!

  • Ти уєблан він факточно постоянно їздив по селах в кабітеті був рідко ти проплачений рига , в зону АТО організовано близько 80 тон продуктів, теплу одежу, а ви суки пишити всяку х……ню.

 4. Зараз вже заказано 60 теплих бушлатів в зону АТО 30 він проплатив сам особисто, зремонтовано БТР і ГАЗ 66 Організовано кошти на бронімашину про який кабінет мова йде. Він єдиний який не піариться на тому що робив. За пів року на посаді ні одного клаптика землі невкрадено в районні.

 5. Видно що за посаду нетримається не шукає причин аби залишитися, не так як інші то налікарнянний заднім числом то в отпуск. Побачим як інші запрацюють.

 6. Йому запропонована вже набагато краща посада в аграрному бізнесі, приватному з нормальною зарплатою і без ніякого геморою

 7. Вкрасти не встиг,мало пропрацював.

 8. про які крадіжки Ви говорите, він усю свою зарплату та усі гроші, які міг віддавав на користь адміністрації та району. Він доброзичлива, щедра, вихована та просто гарна людина, ніколи поганого слова не чули, завжди допомагав, можливо не має того великого досвіду про який Ви усі тут говорите, але він вчився і у нього виходило, він хотів щось змінити на краще і працював виключно на інтереси громади. Шкода що декому політичні амбіції та дебати затьмарюють розум!

 9. Добра людина, можливо без досвіду, але й не зіпсований хабарями, відкатами, землею та піаром. Нормально, спокійно працював, проблеми вирішував (які можна було вирішити) звільненили далеко не коректно. Луценко у Свободі слова у понеділок сказав, що нібито за підтримку кандидата не від влади, але фактично за відмову застосувати адмін ресурс. Адже ніхто в районі не чув від голови РДА “за кого потрібно голосувати”. Бридко стає коли Луценко похвалився тим що звільнив людину за його політчни погляди. Куди ми йдемо? Для чого це все? Людину звинуватили у тому що він нібито підтримував Лабазюка який був прихвостнем Януковича (можливо)? але і Луценко вихваляв людину яку янукович призначив головою РДА, і яка у 2012 році використовувавала адмін ресурс в особистих цілях. Люди оцінюєте те що відбувається не зі слів, а лише зі власного довіду, розуму, переконань. не вірте словам – це пусте. А Дмитришина шкода, шкода, як людину, шкода що не дали можливість “довчитись”, а вчився він швидко і був далеко не найгіршим головою Хмельницького району.
  Де коли хочеться погодитись із думкою, що народ має ту владу на яку заслуговує! Але не хочеться погодитись з тим що у владі мають бути такі люди як Луценко, (невже президенська сила незнайшла біж гідну кандидатуру і не зіпсовану алкогольними скандлами далеко за межами країни) Тимошенко, Янукович – складається враження щоб стати лідером країни потрібно обовязково ” відсидіти” (підстави значення не мають) – що дітям говорити – кого в приклад ставити. Це ж саме стосується багато інших прізвищ ……..ко, …….. ак, ….. юк. Люди не вірте, а думайте, якби не було -вибір робимо ми – все сфальшувати не можливо. СЛАВА УКРАЇНІ.

 10. Зі 100% Дмитришина б підтримало 98% які би хотіли щоб він залишився ____це правда як бачити жити по новому не получиться.

 11. Луценко набухався і псіханув.

 12. На момент складання Дмитришиним повноваження Хмельницький район займає перше місце в області.

 13. Жити по НОВОМУ видно що буде ще краще як по СТАРОМУ. Питання за що ми боролися?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.