Депутати облради розподілили майже 180 млн грн субвенції з держбюджету

При розгляді змін до обласного бюджету на поточний рік, депутати Хмельницької обласної ради розподілили виділену на область з державного бюджету субвенцію на суму 179,4 мільйона гривень.

Про це повідомляє сайт обласної ради.

Насамперед кошти з державної казни на суму понад 15 млн. грн передбачені на продовження робіт зі зменшення енергоспоживання бюджетних установ та зниження їх залежності від використання дорогоцінного газу.

«Кошти будуть направлені на всі райони та міста краю, які підготували відповідну проектно-кошторисну документацію щодо заміни газових котлів на твердопаливні. Пріоритет надавався тим районам та містам, від яких отримано листи-зобов’язання щодо використання державних коштів та введення об’єктів в експлуатацію до кінця поточного року», – прокоментував прийняття змін до бюджету Іван Гончар.

У прийнятих змінах до головного фінансового документа краю по спеціальному фонду місцеві бюджети отримають 163,6 мільйони гривень на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Також підтримана депутатами пропозиція членів президії щодо виділення коштів субвенції з обласного бюджету Красилівському району на суму 726,4 тисяч гривень на реконструкцію каналізаційної станції біологічної очистки стічних вод для Антонінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Окрім того, з обласного бюджету виділено субвенцію міському бюджету міста Нетішин на суму 457,3 тисяч гривень для проведення капітального ремонту будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.