На Хмельниччині презентували книгу “Україна – мати кличе нас повстати”

У Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Миколи Островського відбулась презентація історико – краєзнавчого видання із символічною назвою  “Україна – мати кличе нас повстати”. До книги увійшли краєзнавчі дослідження, нариси, публіцистичні та художні твори про УПА, написані в наш час.

Редактор-упорядник і одна з авторів збірки – письменниця, краєзнавець, член товариства «Просвіта» Любов Сердунич. На презентацію видання приїхали також автори збірки з різних регіонів України. Надія Бойко, Любов Джурик, Галина Шваничик – зі Львівщини, Марія Гуменюк, Олександра Кара, Іван Кушнір – із сусідньої Тернопільщини, Ульяна Квасниця – з Вінничини, подільський край представляли  Марічка Жигурт, Євген Процюк, Лідія Ярохно. Автори читали свої патріотичні твори, відчуваючи надзвичайну підтримку соратників та однодумців.

На презентацію завітали й письменники, краєзнавці, журналісти Хмельниччини, члени обласного осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка, ветерани УПА.
Видання, що розповідає про військові традиції та звитяги українського народу,актуальне завжди. Книга  буде пізнавальною та корисною усім, хто цікавиться історією України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. ветерани упа це хто? а-а-а! це ті .йобки які помагали фашистам. Жаль, що мій дєд вже помер… Так би пішли би ми з ним в атаку)))) а може все-таки то їхні недобитки малолітні?

  2. Поддерживаю.Благо еще есть очевидцы того времени и их можно спросить.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.