Розгляд справи хмельницьких “новоросів” намагаються затягнути

Захисники осіб, обвинувачених в розповсюдженні сепаратистської продукції, намагаються затягнути розгляд справи і зменшити вину своїх підопічних.

Сьогодні на черговому судовому засіданні у справі розповсюдження газети «Новоросія» були допитані два свідка. Це  чоловік підсудної Оксани Віктор Корецький, котрий працює у Хмельницькому оперуповноваженим.

Він скористався своїм правом не свідчити проти дружини. Іншого підозрюваного, Андрія Орєхова, Віктор Корецький, за його словами, бачив лише раз, і ніколи нічого про нього не чув.

Коли дружина принесла додому повний пакет примірників сепаратистської газети «Новоросія», він запитав лише звідки вони і попросив викинути. Нічого іншого про ці газети і про зв’язки дружини з проросійськи налаштованими особами свідок, нібито, не знав. Більше того, він запевнив суд, що ніколи не говорив зі своєю дружиною про політику, і що її політичні погляди йому не відомі.

Оперуповноважений, однак, розповів, що має родичів у Донецькій області. З 2008 року він мав намір переїхати в той регіон, щоб працювати в університеті, котрий колись закінчив.

Ще один свідок,  сусід підсудного Андрія Орєхова  В’ячеслав Коваль повідомив, що одного дня (коли не пам’ятає) він знайшов у поштовій скриньці примірник «Новоросії», прочитав і викинув. Свідок особливо наполягав на тому, що з газети він нічого нового не дізнався: вже чув про все те з телевізора та Інтернету. На тому ж наполягали й інші свідки, допитані на минулому засіданні. Така їх позиція може пом’якшити вину підсудних.

До того ж низка свідків знов не з’явились до суду. Суддя запропонував перейти до розгляду документальних доказів, але адвокати висловились проти.

У результаті розгляд справи перенесли на 31 жовтня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.