Депутати облради через співчуття хотіли дозволити зробити бізнес

Питання надання дозволу на розробку надр на сесії обласної ради ледь не перетворилось на театр абсурду.

Розгляд дозволу на користування надрами підприємцем Альоною Гуменюк було заплановано заздалегідь. Проте в день сесії у депутатів не було законних підстав дати зелене світло на розробку джерела мінеральної води в смт Сатанів, поблизу  санаторія «Перлина Поділля». Серед причин відмовити був і висновок експертів про надмірне навантаження на мінеральні підземні води у тому районі. Питання відклали.

Але депутат Петро Іващук – голова наглядової ради ТОВ НВА «Перлина Поділля» і колишній керівник цього закладу, намагався вмовити колег погодити надання дозволу без необхідних узгоджень.

Він закликав депутатів проявити людяність до Альони Гуменюк, як до доньки чиновника Віталія Гуменюка, котрий перед початком сесії біля будівлі облради на пішохідному переході дорогою автівкою наїхав на літню жінку. Потерпіла загинула.

Фото  газети "Є"

Фото газети “Є”

Декілька депутатів підтримали ідею надати дозвіл на підставі співчуття Альоні Гуменюк. Але більшість такий аргумент не розчулив.  Головуючий Іван Гончар запропонував підприємцю зібрати необхідні погодження до наступної сесії. А в разі відмови звертатись до суду.

Ксенія Орлова

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Петро Іващук говорив зовсім про інше, а жалобливим депутатом виявився Добжанський

  2. Гуменюку В. ще мало бабла, все записує на доньку. Мало наколотив в інспеції. Не боїться Бога.

  3. Зрозуміло що хочеться по людські,але жалість в даному випадку не зрозуміла. Проста людина не може аренду взяти в раді. Депутати вирішують свої питання . І так весь період. Нічого не змінюється.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.