Кам’янецькі художники допомагають учасникам АТО

На Покрову в Кам’янці-Подільському відбувався благодійний аукціон. Ініціаторами заходу виступили митці міста, які виставили на продаж твори мистецтва. Художники не об’єднані жодною спілкою, чи організацією. Під час мистецького аукціону вдалось виручити 9 тисяч 800 грн за 15 картин.

Спільно з об’єданим штабом волонтерів Кам’янця-Подільського художники закупили 21 комплект термобілизни (шкарпетки, штани та светр) третього рівня.

За словами волонтерів, це найкращий вид одягу і вже сьогодні в прес-центрі міської ради вони вручили подарунки 21 кам’янчанину учаснику АТО. Військовослужбовці Збройних сил України перебували в місті в рамках короткотривалої відпустки. Всі вони з різних військових підрозділів, але незабаром знову повернуться в зону проведення антитерористичної операції.

“Ми хоч і митці, але вирішили допомогти нашим військовим, що вирушають в зону АТО. Саме для них і був організований цей аукціон”, – повідомив співкоординатор акції Дмитро Кравець.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Було б добре, якби ще гроші на АТО виділили кандидати в народні депутати, що через кожних 10 метрів понаставляли своїх бігбордів. Вартість одного бігборда – один бронежилет для нашого земляка! Оце я розумію- ” В ТРИВОЖНІ ЧАСИ З РІДНИМ КРАЄМ”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.