ПриватБанк дає можливість дітям стати благодійниками

Відзначити патріотизм дітей вирішив ПриватБанк. До кінця жовтня дітей, які навчаються в загальноосвітніх школах, запрошують принести у будь-яке відділення ПриватБанку малюнок, аплікацію або інші творчі поробки на патріотичну тематику. Зареєструвавшись через карту юніора, дитина отримає на неї двадцять гривень і зможе стати благодійником.

Патріотичну акцію-місячник «Діти за мир в Україні!» проводять уПівденно-Західному регіональному управлінні ПриватБанку (Хмельниччина, Івано-Франківщина та Чернівецька область). Вона триватиме до 1 листопада, і всі малюнки, передані дітьми, будуть передані в зону АТО бійцям, що захищають цілісність України.

– Діти обирають мир, бо хочуть жити, творити, проводити час із близькими, і щоб всі були здорові та щасливі. На знак цього вони творчо відображають свої думки й почуття з такого важливого для сьогодення питання, як мир і порядок в Україні, – говорить керівник напрямку «ЮніорБанк» Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Інна Морозова. – І це не просто слова! Діти, які приносять свої роботи та отримують за них по двадцять, одразу перераховують ці кошти на допомогу армії.

Вже є перші конкурсні роботи. Надійшли як індивідуальні, так і колективні. До речі, батькам учасників конкурсу ПриватБанк оформляє безкоштовну картку із патріотичним дизайном «Слава Україні! Героям Слава!».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.