Діти влаштували благодійний «Осінній ярмарок» для бійців АТО

У Волочиську на базі центру розвитку дитини «Калинка» розвиваючого -корекційного профілю відбулося традиційне свято «Осінній ярмарок».

Його особливість – благодійна мета. Діти влаштували збір коштів для бійців – земляків, учасників антитерористичної операції на сході України». Ініціатор благодійного ярмарку – музичний керівник Оксана Коваленко. Її підтримали вихователі старших груп.

На «Осінній ярмарок»  завітали представники РДА, заступник міського голови Світлана Івченко, голова ГО «Жіноча рада» Ольга Данчак та інші.

Ярмарок виправдав сподівання. На святкових прилавках, облаштованих дбайливими руками, на продаж були виставлені дитячі роботи: малюнки, обереги, вироби з тіста та овочів. До речі,  вихованці  закладу неодноразово передавали свої роботи бійцям АТО. Як відомо з розповідей бійців зони АТО, дитячі малюнки неабияк піднімають бойовий дух, дають сили боротися з ворогом, єднають з маленькими українцями, котрі дякують захисникам і просять воїнів повертатися живими…

Після завершення  благодійного ярмарку завідуюча Центром Ольга Пазюк передала зібрані кошти (2685 грн.) голові ГО «Жіноча рада» Ользі Данчак на потреби бійців – земляків, які перебувають нині в зоні проведення АТО.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.