Лікар Дунаєвецької ЦРЛ сів на три роки у в’язницю за вимагання хабарів у пацієнтів

Дунаєвецький районний суд Хмельницької області і засудив одного з лікарів центральної районної лікарні до трьох років позбавлення волі за ч.3 ст.369-2 і ч.2 ст.358 КК України.

Як повідомив прокурор району Віталій Довгань, медика визнано винним у тому, що він упродовж двох років вимагав від місцевої мешканки кошти за сприяння в отриманні групи інвалідності, на яку вона мала законне право. А в разі відмови – погрожував їй обмежити таке право при проходженні медико-соціальної експертної комісії.

У такий злочинний спосіб «ескулап» одержав від пацієнтки 800 доларів США та вимагав ще 200.

Крім того, слідством доведено, що він підробив 12 епікризів стосовно цієї жінки та ще однієї хворої, необхідних начебто для надання їм групи інвалідності. Однак жодних документів на розгляд  МСЕК на надавав.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. А вирок набув законної сили, що Ви таке пишете?

  2. А що тут хіба написано прізвище і посаду? Знаєш скільки там в Дунаївцях багато лікарів, вони то знають про кого мова. Правильно роблять що таке пишуть. Пора вже ту мидицину люструвати бо наглі деруть з бідних людей бабки і не красніють.

  3. ну-ну. побачимо. Так екс-шефа облстоматполіклініки лякали, а потім по вернули 30 тис. зелених і на посаду вернули. А його безпосередню начальницю – з ОДА, до речі рідну дружину, аж на 300 грн штрафанули. а тут! Тьфу. найшли козла-відбувайла

  4. А скільки ще таких лікарів-хабарників безнаказаних ходе на волі за аналогічні злочини.Скільки хворих людей не може отримати групу інвалідності,натомість інвалідами стають здоровісенькі чиновники.які все життя кормились за вкрадені гроші і відпочивали на курортах за кордоном.Далеко не потрібно ходити.Гавчук-екс-губернатор-пішов з посади інвалідом,Вавринчук,його заступник-пішов з посади інвалідом,Гавришко-екс-заступник губернатора-пішов з посади інвалідом,Сивоконь-співачка партії регіонів-пішла з посади інвалідом.Павлюк-гендиректор Хмельницького телебачення-зробила собі інвалідність.І цей список можна продовжити.Проте всі вище згадані стали інвалідами не за гроші,а завдячуючи своїм посадам-корупційним схемам.А скільки здорових людей купили собі інвалідність за гроші і тепер держава цим цілковити здоровим людям платить пенсію.І це тоді.коли справді хворі висиджують черги ,щоб потрапити на комісію.а їх навіть як треба не обстежують,одразу відмовляють.Таких людей сотні.Довести це неважко.але ніхто не осмілюється,бо бояться помсти від тих же лікарів.

  5. СУКА! В ТЮРМУ! ТАКІ ПОРОБИЛИ ЛИПОВІ ГРУПИ ДЛЯ ЖИРНИХ БУГАЇВ МАЖОРІВ І ОЛІГАРХІВ, ЩОБ ВОНИ В АТО НЕ ПОПАЛИ. А ДІТИ БІДНОТИ ПОКЛАЛИ СВОЇ ЖИТТЯ ТА КАЛІКАМИ ПОСТАВАЛИ!!! СЛАВА УКРАЇНІ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.