У Кам’янці-Подільському планують побудувати завод із випуску твердопаливних котлів

У Кам’янці-Подільському планують побудувати завод із випуску твердопаливних котлів.

Про це заявив гендиректор комунального підприємства “Міськтепловоденергія” Валерій Гордійчук на сесії Кам’янець-Подільської міської ради.

Він зазначив, що всі котельні та теплові мережі міста на 100 % готові до зими. Також він прозвітував про виконання розпорядження віце-прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, щодо впровадження в Кам’янці-Подільському заміщення газу в котельнях на солом’яні палети.

Це пілотний проект і в Кам’янець в Україні є “першопрохідцем” у цій сфері. Так, станом на жовтень вже функціонує 3 котельні на соломі. До середини грудня планується завершити будівництво ще однієї котельні, що обслуговуватиме лікарню на вулиці Матросова.

За розрахунками пана Гордійчука, за два роки відбудеться 80% заміщення газу на тверде паливо, що дасть змогу зекономити до 40 млн.грн. лише на закупівлі газу.

За два роки планується висадити 2,400 тис. гектарів спеціального виду трави, що росте до 5 метрів у висоту. Це допоможе самостійно отримувати солому для котелень. Також в планах міської влади побудувати в Кам’янці завод по випуску твердопаливних котлів та відкрити сервіс по їхньому обслуговуванню. Для цього вже залучаються американські інвестори. На реалізацію всіх цих планів необхідний час до 2016 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Журналюги безграммотные! Не палеты, а пиллеты. А на соломе потому, что их производством в Виннице занимаються подконтрольные Порошенко фирмы. Вот и весь бизнес. Поставить всех оаком и заставить покупать у одного продавца.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.