Хмельницькі студенти створили “живу” мапу України

Сьогодні у День Святої Покрови, що збігається з Днем Хмельницького національного університету, студенти цього вишу відсвяткували масовою пробіжкою. Кілька сотень студентів, викладачів, проректорів та завідувачів кафедр бігли від головного корпусу своєї альма матер до Майдану Незалежності. Викладачі більш поважного віку приєднувались до колони бігунів ближче до фінішу – біля філармонії чи прямо на Майдані Незалежності.

DSC_0593

DSC_0630

DSC_0618

“У цей день, 52 роки тому було започатковано спочатку кафедру, потім інституту, що на сьогоднішній день доросли до Хмельницького національного університету .Цим забігом ми хочемо показати, що студенти ХНУ патріотичні і єдині, ведуть здоровий спосіб життя”, – розповів НГП проректор з науково-педагогічноїроботи Олег Шинкарук.

На фініші пробіжки – Майдані Незалежності – студенти вистроїлись в контури карти України, покричали патріотичні гасла, заспівали гімн та народну пісню про президента сусідньої держави.

Усі фото Афіни Черкезової, НГП.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Молодці!

  2. Вчора в котрий раз попалась мені агітка Баспалова…почитав й жах
    помилок купа… ну то як так можна кому ж ви там даєте друкувати й писати?чи народ тупий ? ні думаю…а виступ Чорновол.. разом зним..? ну це сміх… людей мало… шо то за цирк…без глядачів…ех… нічого ніхто не вчиться…

  3. ХНУ молодці! А ось Хмельницький університет управління та права як був кишеньковий вуз так і залишився, як ганяли як стадо баранів так і ганяють до цих пір. Наглядний приклад у суботу 11 жовтня спеціально поставили студентам пари, а потім всіх студентів і викладачів погнали на зустріч з міністром освіти.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.