У Красилові відкрили стенд земляків – учасників АТО

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва. Символічно, що саме сьогодні, на Покрову, Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким 14 жовтня визначено Днем захисника України. Здавна Пресвята Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

stend

Козацтво – це втілення прагнення нашого народу на самовираження та національний суверенітет. У глибині душі кожного українця живе козак: воїн, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддасть своє життя.

14 жовтня у м. Красилові на першому поверсі адмінбудинку на знак  вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, було відкрито стенд «Україна більше за життя». На стенді розміщено світлини наших земляків, які несуть службу в зоні АТО.

Пам’ять про всіх загиблих учасників буремних подій в історії нашої держави присутні на заході очільники району та міста, службовці РДА вшанували хвилиною мовчання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.