Богослови Хмельницької єпархії УПЦ КП склали молитву за Україну

Уперше вона прозвучала у Меджибізькій фортеці. Тут, на території древнього замку, православні архієреї та священики Української православної церкви Київського та Московського патріархатів провели міжконфесійну молитву за мир в Україні. До митрополитів  Хмельницького і Кам’янець-Подільського УПЦ КП Антонія (Махоти), митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського  УПЦ МП Антонія (Фіалко) долучився пастор Євангельських Християн Баптистів Анатолій  Мельник.

Після закінчення молебню вірян  закликали до проникливої молитви за Україну, яка була складена у Хмельницькій єпархії:

“В скорботний час ми звертаємося до тебе, Боже наш. Зупини своєю владою жорстоке кровопролиття і захисти Україну від нападів чужинців. Відбий їх диявольські підступи і подай мирне життя народу нашому. Захисти від погибелі воїнів наших, і дай встояти тим, хто мужньо захищає нашу Батьківщину від ворогів видимих і невидимих. Захисти від загибелі жінок і дітей, та не попусти нових смертей братів і сестер наших. Господи, благаємо тебе за весь вірний народ український: подай з небес святу Благодать та мир багатостраждальній землі нашій.

Господи Ісусе Христе, Сину Божий. Уповаємо на тебе і молимо про припинення війни на теренах України. Захисти своєю милістю оборонців Батьківщини нашої, дітей, матерів, батьків і старих. Подай з небес захист від скорботного страждання. Своєю непереможною силою оберни на втечу ворогів наших і допоможи нам пережити бісівські напади. Нехай буде воля твоя. Амінь”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.