Віньківчани обурені скасуванням райавтодору

У районі бурхливо обговорюють ситуацію з припиненням діяльності районної філії облавтодору. Глибоке обурення влади і громадськості Віньковецького району викликав наказ №174 від 25.09.2014 року голови правління ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» «Про припинення (реорганізацію) філій ДП «Хмельницький облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України».

Цей документ громадськістю розцінено як протизаконний, антинародний і антисоціальний акт, що може призвести до повної  руйнації системи утримання автомобільних доріг у районі і створення штучної кризи в їх обслуговуванні.

У зв’язку із цим голова районної ради М. Бойко та голова районної державної адміністрації А. Бузівський звернулись із спільним листом до голови правління ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» О. Проника, т.в.о. директора ДП «Хмельницький облавтодор» А.Захаренка, першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації О. Симчишина, у якому висловили свою позицію щодо цієї ситуації.

Зокрема, у листі зазначено, що «Віньковецький район є одним із тих, що має найскладнішу рельєфну систему поверхні території, а відтак відповідні дороги потребують постійного контролю і догляду, особливо в зимовий період. Тому фактична ліквідація філії райавтодору є нічим іншим, як прямим і свідомим злочинним проявом». Натомість очільники району запропонували:
– внести зміни у наказ №174 щодо реорганізації райавтодорів в частині припинення філії «Віньковецький райавтодор»;
– відкинути можливість реорганізації філії шляхом фактичної ліквідації підприємства у Віньковецькому районі, з огляду на його складну рельєфну зону і постійну необхідність контролю за якістю доріг в такій зоні.

Також вони залишили за собою право звернення до суду із відповідним позовом про визнання протизаконними дій, направлених на руйнацію системи управління і утримання автомобільних доріг у Віньковецькому районі. Про це повідомляє сайт районної ради.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.